На Дніпропетровщині триває реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання25 января, 2017 15:24

Який найпопулярніший предмет серед випускників під час пробного ЗНО

На репетицію основної екзаменаційної сесії записалися вже близько 9 тисяч абітурієнтів області. Більшість з них бажають перевірити свої знання з української мови та літератури. Про це повідомила заступник начальника управління департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА Наталія Олійник.

«Пробне тестування не обов’язкове, воно не впливає на результати державної атестації та ЗНО. Проте воно дає можливість завчасно побачити, як проходить екзамен, який порядок доступу до пунктів тестування, який вигляд має тестовий зошит. Це дозволить абітурієнту не лише перевірити свої знання, а й менше хвилюватися під час основної сесії», — розповіла Наталія Олійник.

Реєстрація на пробне ЗНО стартувала 10 січня. На сьогодні перевірити свої знання забажали вже близько 9 тисяч абітурієнтів. Майже 6 тисяч проходитимуть екзамен з двох предметів, решта здаватиме одну дисципліну.

Цьогоріч найпопулярніша серед абітурієнтів – українська мова та література. В трійці лідерів й математика та історія України.

Пробні іспити стартують 1 квітня. У цей день можна буде пройти тестування з української мови та літератури. 8 квітня — з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії чи іноземної мови.

У день тестування абітурієнт має взяти із собою паспорт чи інший документ, що засвідчує особу, та запрошення. Участь у пробному ЗНО платна —  129 грн. за один предмет. Реєстрація триватиме до 31 січня. Зареєструватися та знайти більше інформації можна на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление