Начальник медичного управління ДУКу Яна Зінкевич повернулася додому(ВІДЕО)5 февраля, 2016 19:20

О четвертій ранку 5 лютого літак приземлився вдало – привід зітхнути з полегшенням

Хвилювання під час польоту зникло – тепер дається взнаки різка зміна кліматичного поясу. Реабілітаційну методику іноземних лікарів Яна вважає чудовою, але дуже незвичною українському розумінню.

Дівчині довелося з нуля навчатись діям, необхідним для самостійного існування. Банальне чищення зубів та харчування стали за цей місяць особистими досягненнями. Яна пройшла крізь біль по всьому тілу, зараз турбують лише ребра та ключиця. Чуттєвість в ногах тепер – до коліна. Хоча гарантій лікарі не дають, але зауважують: «Шанс є». На лікування дівчини вже пішла чверть мільйона доларів. На час її перебування в Дніпропетровську основне завдання лікарів – зберегти здобутий в Ізраїлі прогрес. Другий етап закордонної реабілітації, тривалістю в місяць, потребує додаткових сорока тисяч. Він допоможе Яні Зінкевич стати на ноги.

Ідею створення новітнього реабілітаційного центру дівчина принесла і до Дніпропетровська, адже саме через наше місто проходить 80 відсотків поранених. Тим паче зараз на лікування та реабілітацію чекають троє друзів дівчини — поранені медики «Госпітальєрів».


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление