Нема офіційного визнання — нема і оплати: мешканці будинка-привіда відмовляються сплачувати борг перед Обленерго (ВІДЕО)24 октября, 2016 15:51

Кажуть, з квартирами питань нема, але електропостачання потребують ще й ліфти та внутрішнє освітлення під’їзду…

Будинок-привид. Та добрий Каспер він чи злісний бешкетник — зрозуміти важко. Головна проблема — юридично будинку нема. Лише квартири. Вони належать власникам та… висять у повітрі. Бо усе інше —  від сходинкових клітин до ліфтів — без балансоутримувача. Створене тут ОСББ не перший рік воює за право власності. Хоча б для того, аби укласти законну угоду на електропостачання. Та от чи та війна за правилами і чи вона ведеться — не факт.

Головна проблема, яку викликав такий стан речей, — стосунки будинку з Обленерго. З квартирами питань нема, але електропостачання потребують ще й ліфти та внутрішнє освітлення під’їзду. Раніше, кажуть, платили по рахунках — вони були, на погляд мешканців, об’єктивні.

Насправді така нова система розрахунку подібного постачання — загальноприйнята. За нею будинок винний за три місяці 183 тисячі гривень. Платити їх громада мешканців відмовляється. Проте суд щодо цього люди програли. Мешканці кажуть: коли б урегулювати відносини, набути офіційного статусу — таких непорозумінь не було б. А поки вони не пускають представників Обленерго навіть у під’їзд: мовляв, а що там ревізувати, коли нема договору. В обленерго своя правда. Бо в нього крадуть електричний струм багато років.

Іще, кажуть енергетики, їх принципово не пускають у під’їзд. Зайти вдалося лише одного разу. Обсяг техніки у кімнаті консьєржки, потужні лампи та ліфти про завищений платіж аж ніяк не свідчать. А ще зауважують: не раз ішли назустріч, пропонували варіанти, за якими можна укласти угоду навіть без визнання статусу балансутримувача. Мешканці то спростовують: їм пропонували роздрібну сплату боргу, а не угоду. З приводу ж статусу декілька днів тому звернулися до міськради — раніше вже робили то в 11-му році. Там розводять руками: хай ідуть і вирішують питання за звичною схемою

Тож чи мешканцям ставлять перепони, чи вони просто не розібралися у власній ситуації до кінця — питання відкрите. Люди збираються відстоювати свою точку зору, Обленерго — наполягає на своїй. Слідкуємо за подіями.


This text will be replaced


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление