Невдалий старт: чому в перший день кампанії не вдалося подати документи в українські виші (відео)14 июля, 2017 17:18

проблеми з електронною базою були і в минулому році. За кілька днів навантаження на сервер зменшиться, і вступники нарешті зможуть оформити свої заяви.

 

 

Дванадцятого липня в Україні стартувала вступна кампанія до вищіх навчальних закладів. За новими правилами прийому абітурієнти, які не мають спеціальних умов участі у конкурсному відборі, подають заяви на вступ тільки в електронній формі. Проте це не так легко, як може здатися на перший погляд, адже відповідний сайт не працює. Нервовий ранок дніпровських вступників — у нашому сюжеті.

Зранку дванадцятого липня у коридорі приймальної комісії Дніпровського національного університету невеличка черга. Вступники, які мають спеціальні умови участі у конкурсному відборі, чекають розгляду своєї заяви особисто представником комісії. Решта звертається за консультацією або просто ще не знає про необхідність подання заяви в електронному вигляді.

 Так надёжнее. Потому что в электронном виде вдруг зависнет ещё компьютер. Это будет долго. А так пришёл, отдал и спокоен.
У меня льгота, я пришла лично подавать.
Пришёл сюда просто чтоб узнать кое-что, разобрать некоторые вопросы.

Електронну заяву можна оформити на власному комп*ютері. Але і в закладах для цього створені спеціально облаштовані пункти.

Михайло_Дергачов_відповідальний_секретар_приймальної_комісії: Людина створює — допомагаємо, консультуємо, якщо є необхідність — створює електронний кабінет. Якщо вона створила, приїхала сюди подати заяву — значить, консультуємо щодо подання заяв. В принципі, вступник може скористатись послугами нашого центру, пункту консультаційного, при подачі заяв навіть не до нас.

Михайло Петрович також радить абітурієнтам заздалегідь продумати пріоритетність своїх заяв до різних вишів.

Михайло_Дергачов_відповідальний_секретар_приймальної_комісії: Якщо ви вказали пріоритетність на якусь пропозицію, а потім передумали, “ой, виправте”, — цього ми вже не виправимо.

У цей час робота у так званому консультаційному пункті стоїть — електронна система не завантажує сторінки.

 Сайт виснет, не можем подать документы, заявления не можем подать. Минут двадцать жду. То есть, некоторые вообще зайти не могут.

У Придніпровській державній академії будівництва та архітектури ситуація та сама — проблема не в обладнанні закладів, а у перенавантаженні загального серверу.

Я здесь в общежитии живу, у меня компьютера нет. Поэтому, это вся моя надежда. Ну ничего, завтра можно прийти, послезавтра. У меня до двадцатого числа можно подать.

Володимир_комп*ютерний_спеціаліст: В прошлом году сотрудник получается регистировал свою дочку. Ну ему удалось ночью зарегистрировать. Сейчас мы ничем не можем помочь.

Сергій_оператор_ЕДЕБО: Сейчас Киев разрабатывает с нуля просто программное обеспечение. Ну, немножко не успевают они, поэтому возникают проблемы.

Представники комісії запевняють: проблеми з електронною базою були і в минулому році, та через кілька днів навантаження на сервер зменшиться, і вступники нарешті зможуть оформити свої заяви.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление