Нобелівський конгрес у Дніпрі: до міста завітав нащадок Альфреда Нобеля (ВІДЕО)22 сентября, 2016 17:07

Цього разу захід присвятили науковій дискусії про мир

Триденний Міжнародний Нобелівський конгрес проходить на базі університету імені Альфреда Нобеля. Цьогоріч його присвятили темі сучасної миротворчої і просвітницької місії нобелівських лауреатів. Обговорити це важливе питання приїхали високопосадовці з різних країн світу. На «вогник миру» завітав навіть правнучатий племінник Альфреда Нобеля — Мікаель. У Дніпрі шведського професора нагородили почесними відзнаками.

А потім — традиція вишу: почесний гість залишає автограф на памятнику нобелівським лауреатам.

Численні небезпечні виклики, що з ними світ стикається тепер надзвичайно часто, примушує вчених всього світу говорити про неформальне обєднання зусиль.

Мікаель Нобель, президент товариства родини Нобелів: «Втілення миру в усьому світі вимагає проведення глобальної кампанії для розвитку співчуття і розуміння життя простих людей. Також важливим є встановлення і посилення систем їхніх цінностей і спонукання людства до дії».

Окрім урочистостей, гості конгресу приділять увагу спілкуванню зі студентами. На їхню думку, наступність у справі збереження миру вкрай важлива. Тож для учнів передбачені дві дискусійні панелі.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление