“Ода до радості” прозвучала у шести містах України (відео)31 марта, 2014 17:17

Одночасно в аеропортах Києва, Дніпропетровська, Одеси, Харкова, Львова і Донецька, на 40 день після загибелі учасників громадського протистояння у Києві 18-20-го лютого, пройшов симфонічний флеш-моб “Спільне повітря”.

 Так вшанували пам’ять Небесній сотні. Гімн об’єднаної Європи на незвичних для себе майданчиках зіграли майже півтисячі музикантів.

 Музиканти налаштовують інструменти. Навколо зібралися ті, хто перед вильотом із Дніпропетровська хочуть почути «Оду до радості» Шиллера. Серед них — німець Олександр Доппен. У неділю він летів додому. Каже, цей флеш-моб ще один доказ того, що Україна достойна стати частиною об’єднаної Європи.

Важко, але піднесено, погоджуються і музиканти, і хористи. Диригент Наталія Пономарчук виклалася на всі сто. Каже, працювала у подібних умовах зі своїми музикантами вперше. Натхненні патріотизмом, не зважали на деякі незручності, бо головне зараз — згуртувати українців.

 

This text will be replaced

Симфонічний флеш-моб “Спільне повітря” одночасно пройшов у аеропортах  Києва, Дніпропетровська, Одеси, Харкова, Львова і Донецька. “Одою до радості” на 40 день після загибелі вшанували Небесну сотню

А у Дніпропетровську після гімну обєднаної Європи пролунав гімн України. Без репетицій, але щиро.


This text will be replaced


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление