Подарунок до Дня захисту дітей: дніпрян запрошують стати донорами для хворої малечі(КОМЕНТАР)21 апреля, 2017 17:22

24-го квітня на території обласної дитячої лікарні, а також 25-го та 26-го квітня у Банку крові при шістнадцятій лікарні

Щорічно від чотирьох до п’яти тисяч мешканців Дніпропетровщини здають кров для лікування маленьких пацієнтів. Близько половини отриманої червоної рідини іде на потреби обласної клінічної дитячої лікарні. Проте, за словами працівників закладу, наразі цього недостатньо. Кількість онкохворих останнім часом збільшилася. Саме тому вирішили провести масову акцію. Вона триватиме три дні. Здати кров можна буде 24-го квітня на території обласної дитячої лікарні, а також 25-го та 26-го квітня у Банку крові при шістнадцятій лікарні.

Антоніна Сердюк — головна лікарка обласної станції переливання крові: «Особых требований для сдачи крови мы не предъявляем. Основное: необходимо ограничить употребление жирной пищи, копченостей, молочных продуктов. Обязательно утром, когда идете сдавать кровь, принять лёгкий завтрак — чай горячий, галетное печенье, сухарики. На голодный желудок идти сдавать кровь нежелательно».


This text will be replaced


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление