“Посади дерево — врятуй місто!” Мешканці Дніпра розпочали акцію по ліквідації наслідків циклону (КОМЕНТАР)21 апреля, 2017 17:20

Нагадаємо, негода кількох останніх днів пошкодила у місті понад 4,5 тисячі дерев

Поновити зелені насадження беруться активісти. У мережі «Фейсбук» вони створили групу із назвою “Посади дерево — спаси город!” Кожного, хто хоче озеленити власну вулицю чи двір, закликають долучитись до акції. Один саджанець коштує від 100 до 150 гривень. Його можна придбати за власний кошт у розсадниках — із транспортуванням допоможуть громадські організації та небайдужі підприємці. Як висаджувати і доглядати рослини розкажуть консультанти — їхні поради також розмістять у групі. Хто не має коштів на саджанці, але хоче озеленити вулицю, повинен подати заявку — спонсори акції готові закупити кілька сотень дерев за свій кошт. Першу партію висадять вже за тиждень.

Анна Кондракова, ініціатор акції “Посади дерево — врятуй місто!”, мешканка Дніпра: «Я не рассматриваю группу как площадку для рассуждений о том, что хорошо, что плохо, кто виноват. Какие-то там ссоры и склоки очень не хочется видеть. Я надеюсь, что эта группа станет площадкой: первое — для тех, кто может предложить свою помощь, второе — для тех, кто сможет приложить организационные усилия. И третье — это станет площадкой фотографий новых счастливых саженцев в нашем городе».


This text will be replaced


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление