Потрійне ДТП на Запорізькому шосе у Дніпрі 11 квітня забрало два життя: жінка померла в лікарні (відео)11 апреля, 2017 22:30

а водій Форда загинув на місці.

Приблизно о 13.30 на запорызькому шосе поблизу торговельного центру «ДАФІ» зіштовхнулися три автомобілі — Форд, Рено і мікроавтобус

За кермом «Форда» був молодий чоловік 26 років,  його машина вилетіла на зустрічну і спровокувала лобове зіткнення з автомобілем «Дачія-Логан»

Від потужного удару власниця білого легковика дістала тяжких травм, у стані коми з місця аварії жінку забрали до реанімації. Єдиний, хто зазнав лише матеріальних збитків, – водій мікроавтобуса. Його авто наздогнало «Дачію» за інерцією. Наразі слідчі переглядають відео з камер спостереження, аби розібратися у всіх обставинах моторошної ДТП.

natasha

Стало відомо, що жінка померла в лікарні. Це Наталія Присяжна, лікарка і медична представниця. В родині це третя втрата: брат Наталії загинув під час бойових дій на Сході України, батько — помер. У бабусі на руках залишилася онука-сирота.   25 квітня Наталі Присяжній мало б виповнитися 44 роки.

Про загибель Наталії її подруга  Юлія повідомила через соцмережі. Вона ж звернулася до городян з проханням допомогти згорьованим родичкам матеріально:

oshhad

 

 

…погибла Присяжная Наталия — врач, медицинский представитель и очень светлый Человек. Спасибо каждому, проявившему сочувствие и желание помочь.
У Наташи остался ребёнок 11 лет…
Номер карточки мамы Наташи : 5167 4900 6765 7768 ( Ощадбанк)
Чиндяскина Надежда Евгеньевна


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (1)
Включить автообновление

  1. #1
    7:14 - 12 апреля, 2017
    Наталья

    Здравствуйте,подскажите как найти телефон или адрес Мамы пошибшей Наташи