Повноцінний рух транспорту на новому мості відновлять у цьому році (КОМЕНТАР)28 сентября, 2017 17:37

Таке сподівання висловив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко

Нагадаємо, відтоді, як міст закрили на реконструкцію, ним їздить лише громадський транспорт та служби невідкладної допомоги. Наразі у ремонті спостерігається затримка. Михайло Лисенко стверджує: спочатку вона виникла через неякісне зведення мосту в 60-ті роки. Коли зняли верхній шар покриття, виявилось, що плити знаходяться на різній висоті одна відносно другої. Тож з’явилась потреба у додаткових роботах. У вересні мали почати реконструкцію другої частини мосту, але у строки не вклалися. Тепер заступник мера каже: в усьому винен підрядник.


This text will be replaced

Михайло Лисенко, заступник міського голови Дніпра з питань ЖКХ: «Я совершенно не собираюсь защищать подрядчика и говорить, что всё очень великолепно и что всё очень хорошо. Кто занимался ремонтом или строительством — даже возьмем у себя в доме или в квартире — все прекрасно знают кто такие строители сейчас у нас в стране. Я откровенно говорю: на стройку сейчас идет тот, кто не умеет ничего делать. Если у сотрудников правоохранительных органов есть вопросы к подрядчику — пусть, пожалуйста, они им занимаются и смотрят. Мы заплатили деньги — мы хотим получить то, что мы заплатили».

Крім того, заступник мера прокоментував ситуацію з викраденням меморіальних табличок, барельєфів та пам’ятників. Таких протягом останнього місяця було чимало. Крадії цуплять пам’ятки через цінність кольорових металів, аби потім здати їх на металобрухт. Михайло Лисенко каже: більшість табличок і барельєфів на балансі районних рад. Аби мешканці краще стежили за цими об’єктами, їх треба перевести у власність ОСББ. Тим часом з пунктами прийому металобрухту також проводять виховні бесіди — щоб не приймали цінні раритети або вимагали довідку про їх списання з балансу міста чи района. Втім, є і нелегальні точки прийому — за ними має стежити поліція.


This text will be replaced

Михайло Лисенко, заступник міського голови Дніпра з питань ЖКХ: «Скупка металлолома, насколько мне известно, это деятельность лицензированная. То есть на нее требуется лицензия. С юридической точки зрения, в законе не написано, что вы не можете принимать канализационные люки, что вы не можете принимать памятники, что вы не можете принимать задвижки. С реальной точки зрения, мы проводили ряд переговоров с сотрудниками правоохранительных органов, а также собственниками некоторых крупных подобных организаций. Мы отправили своих несколько человек с поломанными люками, крупные организации — никто не купил. Мелкие, которые работают во дворах, в АНД районе, непонятно где — вы же прекрасно понимаете… Уследить — невозможно — это не наша функция».


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление