Осінь, як стрес для дітей і підлітків: як вберегти дитину від самогубства (ВІДЕО)6 сентября, 2017 17:46

Спеціалісти зазначають: з початком навчального року загальний рівень стресу у дітей та підлітків значно збільшується

Діти повертаються з літніх канікул до школи і не всі можуть швидко переключитися з відпочинку на роботу. Через це виникають конфлікти з батьками. Старша інспекторка ювенальної превенції Дніпропетровської поліції Тетяна Єфременкова радить просто більше спілкуватися з членами родини.

Інспекторка також зазначає: батьки завжди повинні знати куди дитина йде та з ким. За вісім місяців до поліції звернулися 224 рази у випадках зникнення дітей.

Підлітковий вік пов’язаний зі схильністю до ризиків, вивченням власних можливостей та необхідністю відповідати соціальним вимогам. Якщо батьки уважні — вони можуть помітити, що з дитиною щось не так. Як не допустити суїцидальних думок і допомогти — розповідає психологиня Тетяна Шевельова.

Буває й так, що самі батьки не в змозі підтримати свою дитину через власні проблеми. Тоді найбільш раціональним рішенням буде звернутися до спеціаліста, щоб спочатку домомогти самим собі. А у випадку, коли на вулиці ви бачите дитину, яка хоче вчинити самогубство, — психологиня радить спробувати все ж таки поговорити з нею.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление