Проблеми Південмашу істотно поглиблюються від бездіяльності центральної влади, – Борис Філатов9 октября, 2015 13:44

Лідер політичної партії «УКРОП» підкреслив, що у Південного машинобудівного заводу повинен бути лобіст, людина, яка буде займатися проблемами підприємства щодня і систематично

Ситуація, яка зараз склалася на Південному машинобудівному заводі, неприйнятна. Про це заявив лідер політичної партії «УКРОП» Борис Філатов, під час зустрічі з працівниками легендарного дніпропетровського заводу. В рамках відкритого діалогу Борис Філатов і співробітники підприємства обговорили не тільки болючі проблеми Південмашу, але і ряд соціальних питань — проблеми житлово-комунального господарства, оптимізації структури міськради та робочих місць для молоді. Політик підкреслив, що у Південного машинобудівного заводу повинен бути лобіст. Людина, яка буде займатися проблемами підприємства щодня і систематично.

филатов выступаетработники завода ЮМЗ

— Ситуація на заводі ахова. Вона неприйнятна. Станом на 1 жовтня заборгованість по заробітній платі працівників Південмашу досягла 60 млн гривень. Заборгованість компанії ДТЕК за спожиту електроенергію — 245 млн грн. З них 46 млн — це критична заборгованість, оформлена вже через виконавчу службу. І, на жаль, це системоутворююча проблема. Для всього міста ПМЗ — це не просто підприємство. Це символ міста. Його минуле, сьогодення і майбутнє, — зазначив Борис Філатов.

За словами політика, існуючі проблеми підприємства погіршує, зокрема, бездіяльність центральної влади.

— Сюди приїжджав і Петро Олексійович, і представники Кабінету Міністрів. Усі обіцяли, але нічого не зробили. Обіцяли і держзамовлення, і прийняття відповідних законопроектів про фінансове оздоровлення підприємства, і звільнення від оподаткування митними платежами. З приблизно 200 протокольних доручень Кабміну і Президента не виконано жодне. Всі вони розглядаються формально, — повідомив Борис Філатов.

Під час спілкування з працівниками Південмашу Борис Філатов зізнався — радувати людей порожніми обіцянками він не збирається. Натомість пропонує конкретні дії.

— Єдине, що я зміг пообіцяти людям — це те, що майбутній мер Дніпропетровська повинен тримати питання Південного машинобудівного заводу на контролі не в першу чергу, а позачергово. Перше, чим я займуся після виборів — поїду в Кабінет Міністрів і буду жити в приймальні у Прем’єр-міністра Яценюка, — сказав Борис Філатов.

У тому, що в якості мера Борису Філатову буде під силу вирішити проблеми Південмашу, впевнений працівник заводу Ігор Ворчук.

— Я думаю, що місто чекають великі зміни. Борис Філатов виконає те, про що говорив. У нього команда хороша. А від цього багато залежить. Тому з цією людиною у міста великі перспективи, — розповів Ігор Ворчук.

Нагадаємо, що станом на вересень 2015 року, Південмаш майже повністю зупинений через відсутність замовлень. Співробітники скаржаться на часткове відключення енергопостачання та відсутність технічної води. Виручка підприємства впала на 80%, досвідчені фахівці залишають підприємство.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление