Рибалок Дніпропетровщини попереджають про нерест5 апреля, 2017 14:43

чого не можна робити у цей період

Без човнів, електровудочок та сіток. Рибалкам Дніпропетровщини час звикати до нових правил тихого полювання. З початком нересту на Дніпропетровщині діють деякі заборони. Про них – далі.
З 1 квітня у водоймах розпочався нерест. Він триватиме до кінця червня. Щоб не заважати мешканцям підводного світу розмножуватись, введені деякі обмеження.
Не можна рибалити на човнах та вночі.
По 9 червня забороняється будь-який лов риби на Кам’янському та Дніпровському водосховищах, по 29 червня – на всіх малих річках, що впадають у великі. З 10 квітня по 29 травня – на річках та руслах річок Апостолівського, Нікопольського і Томаківського районів. Із 10 квітня по 18 червня – на Каховському водосховищі в межах регіону.
Полювання на раків теж доведеться відкласти. По 30 червня їх заборонено ловити у Дніпровському та Кам’янському водосховищах. Із 10 квітня по 10 липня, а також з 20 по 30 серпня – на водоймах Апостолівського, Нікопольського, Томаківського районів. Із 20 серпня по 30 вересня – на Каховському водосховищі.
Під час нересту тихе полювання дозволяється лише на Орілі, Самарі, Кільчені, острові Сагайдачному. Але тут не можна ловити рибу з човна, користуватися електровудкою та сітками. На кожного рибалку – лише одна вудка з одним гачком або спінінг. Загальна вага улову не має перевищувати три кілограма.
За порушниками стежить рибоохоронний патруль Дніпра. Це колишня рибінспекція.

«За порушення правил – штраф. Від 17 гривень до 6,8 тисячі гривень. Окремо доведеться сплатити за кожну незаконно виловлену рибину. У найменшу суму обійдеться тюлька чи окунь – 17 гривень. Найдорожчий – судак – 510 гривень», – кажуть там.

Повідомляти про порушення можна на гарячу лінію – 096-40-00-250.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление