Розпочалася онлайн-реєстрація на міжнародний економічний форум у Дніпрі11 октября, 2017 15:21

Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко

Розпочалася реєстрація на масштабний економічний форум, який ДніпроОДА організує в листопаді. На учасників чекає зустріч із бізнесменами, керівниками банків, економістами, інвесторами з майже 20 країн світу.

«Президент України Петро Порошенко наголошує – маємо створювати сприятливий бізнес-клімат в області. У Дніпропетровщини вже є такий досвід. Факти говорять самі за себе – з початку війни на Сході жоден інвестор не залишив регіон, натомість з’явилися нові проекти з іноземними партнерами. Поглиблювати цю співпрацю та розширювати ділові зв’язки будемо на міжнародному економічному форумі», — зазначив Валентин Резніченко.

Форум триватиме два дні. Під час дискусій, тренінгів, презентацій та ділових ланчів йтиметься про вже втілені на Дніпропетровщині інновації та інвестиційний потенціал регіону. Закордонні експерти поділяться власним досвідом та розкажуть, як підкорити світовий ринок.

«Ми запланували три десятки тематичних зустрічей. Всі вони проходитимуть в інтерактивній формі, акцент – на практичному втіленні проектів. Для бізнесменів Дніпропетровщини це чудова можливість знайти нових ділових партнерів. Для нас – почути безпосередньо від бізнесменів, як зробити їх роботу з держорганами більш ефективною», — розповів Валентин Резніченко.

Форум відбуватиметься 16-17 листопада. Вхід безкоштовний, потрібно лише зареєструватися тут.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление