Стан пораненого оператора з Кривого Рогу В`ячеслава Волка стабільно тяжкий (коментар)15 июля, 2017 20:03

операція можлива не раніше за 7-10 днів, — такий висновок зробили під час консіліуму зі столичними нерохірургами

 

В’ячеслав Волк,  оператор порталу «Перший Криворізький», що був поранений під час навчань резервістів у Кривому Розі, перебуває у стабільно тяжкому стані. Він у свідомості, але орагнізм не функціонує — ані самостійно дихати,  ані їсти, ані рухатись чоловік не може.  Нейрохірурги з Києва, що прибули на прохання фахівців Дніпропетровської обласної  лікарні імені Мечникова, взяли участь у консіліумі та провели ревізію рани. Професор Юрія Ямінський розповів журналістам,  що вихідний отвір рани тривоги не викликає — він майже загоївся. Натомість вхідний отвір запалений, його стан незадовільний для проведення операції. Втручання можливе не раніше, ніж за 7-10 днів, коли спаде набряк. Операція передбачає вижалення розтрощеного 6 шийного хребця та заміна його на титановий імплант. Чи буде задовільною якість життя постраждалого після операції — лікарі на цьому етапі не прогнозують.

Дружина В’ячеслава Інна Волк перебуває поруч із чоловіком. Вона просить молитися за те, щоб її чоловік одужав та став на ноги. 15 липня доньці Інни та В’ячеслава виповнився рік. В’ячеслав попрочив дружину перенести урочистоті заради нього, адже хотів би приєднатися до родинного свята.

В’ячеславу Волку 29 років. 6 липня 2017 року він отримав вогнепальне поранення в шию під час військових навчан. В’ячеслав погодися взяти участь в інсценуванні затримання : він зіграв роль «провокатора», силовики демонстрували, як належить діяти в таких випадках. Чому в руках інструктора була бойова заряджена зброя, з’ясовує слідство.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление