Стрілянина і вибухи на вулиці Немировича-Данченка у Дніпрі: поранені правоохоронці (відео)5 ноября, 2017 17:50

це сталося проти ночі на 5 листопада

ograbl1

Дві розірвані гранати, стрілянина та четверо поранених правоохоронців. У Придніпровську під час затримання квартирних крадіїв сталося непередбачуване.

Калюжі крові та наслідки вибухів. У цьому під*їзді в ночі ніхто не спав. Пані Тамара не показує обличчя, бо налякана:

Тамара, сусідка по сходинковому майданчику: «Раненый тут оторвана стопа была. Наложили жгут как могли. В общем, мы всю ночь не спали. У нас кошмар тут был, это ужас»

Правоохоронці приїхали, бомешканці будинку зателефонували у поліцію: побачили у вікнах квартири, власники якої у відпустці, світло ліхтарика. Поки слідчі чекали рідних з ключами, двері відчинили зсередини й кинули на сходинки гранату.

 Олександр, свідок події: Там был один взрыв, через минуту второй. И я пошел выглянуть – ну и пробежали два парня, из-за угла дома выбежали и побежали.

Перед тим зловмисники спустилися з 9го поверху пішки, другу гранату підірваливже на подвір*ї.

 Ольга, сусудка з іншого під*їзду: Конечно слышали, как можно не услышать взрыв, когда бахнуло так, что… ++ Здесь все было заставлено скорыми, ребятами. Видно, что оперативно – работали. Ну это ужасно.

По Дніпропетровщині оголошений план «Сирена», нападників, яким вдалося втекти, шукають.

Анна Старчевська, речниця ГУ НП України в області: З місця пригоди вилучени фрагменти гранати РГД5 та Ф1, тобто було застосовано дві гранати. Також було здійснено декілька пострілів, зараз ми встановлюємо, з якої зброї – це покаже експертиза

Поранено четверо поліцейських. Один, з відірваною стопою, зараз в лікарні мечникова. Інші – у шостій лікарні Дніпра. Стан двох – стабільний, хлопці контужені та отримали осколкові поранення.

 Олександр Сірий, головний лікар Дніпропетровської клінічної лікарні №6: Самый тяжёлый в реанимации, которій прооперирован. Открытая операция на брюшной полости, ушивание ран тонкого кишечника. И открітій перелом двух костей голени.

Кримінальне провадження відкрито за статтею 348 – замах на життя правоохоронців.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление