Триває розгляд справи генерала Назарова — в Дніпрі відбулося чергове апеляційне засідання (КОМЕНТАР)3 октября, 2017 17:46

Раніше генерала, за рішенням Павлоградського районного суду, визнали винним у загибелі українських військових, які перебували у збитому терористами літаку Іл-76, і засудили до 7 років позбавлення волі

Триває розгляд справи генерал-майора Назарова. З жовтня відбулося чергове засідання суду з приводу апеляції Віктора Назарова, якого приговорили до 7 років позбавлення волі у справі про збитий ІЛ-76. У залі — і військові побратими, і родичі загиблих у літаку бійців. Судова колегія розглядає клопотання обвинуваченого щодо повторного розгляду доказової бази. На думку Вітора Назарова та його захисників, при розгляді справи попередня інстанція допустила помилки, які призвели до винесення вироку. Своєї провини генерал-майор досі не визнає. Сторона потерпілих упевнена в іншому: Віктор Назаров просто намагається затягнути розгляд справи. Клопотання задовольнили частково. На момент виходу випуску новин в ефір — засідання ще тривало. Нагадаю, що в березні цього року Павлоградський суд визнав Віктора Назарова винним у службовій недбалості, в результаті якої загинули 49 людей. Адвокати подали генерал-майора апеляційну скаргу.

 

 

Віктор Назаров, обвинувачений: «Піднімається багато речей , які треба дослідити, тому що, ми вважаємо, що ці документи були неналежно досліджені судом першої інстанції і дуже є багато викривлених свідчень свідків, їхні свідчення не відповідають фактичним обставинам справи, а тому суддею зроблені висновки та обвинувальний акт, а це реальні порушення і ми хочемо звернути на них увагу апеляційного суду».

Валентина Коренченко, мати загиблого військовослужбовця: «Мы боремся и бороться будем, ползком приползем сюда, на суд , чтоб его наказали ! А как же иначе, кто же должен ответить за наших детей ? Почему 50 человек погибло одним выстрелом и никто не наказан ?! Будем бороться, чтоб наказали, и надеемся!»


This text will be replaced


This text will be replaced


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление