9 канал пустив до себе пожежного інспектора — обійшлося без штрафу, але попередження отримали (ВІДЕО)20 сентября, 2017 17:53

обласна та міська влада, тим часом, у наказовому порядку звеліли перевірити усі дитячі заклади Дніпра на предмет пожежної безпеки

Прецедентна безпека. В ніч на 16 вересня в Одесі згорів корпус міського дитячого табору “Вікторія”. В результаті пожежі загинуло троє дітей. Корпус був побудований з дерева. Система пожежної безпеки, яку нещодавно оновили, не була ввімкнена. На відкриття дитячого табору минулого року приїжджав президент України.

Після трагедії в Одесі міська та обласна влада Дніпра вирішили провести перевірки усіх дитячиї комунальних закладів на предмет пожежної безпеки.

Приватному сектору пощастило менше. До кінця 2017 року Верховна Рада затвердила мораторій на перевірки бізнесу. Це означає, що співробітники МЧС не зможуть інспектувати будівлю на предмет пожежної безпеки, якщо вона не в комунальній власності. Інспектори МЧС радять робити перевірку раз на рік.

Незважаючи на мораторій, “надзвичайників” можна запросити до себе. Що і зробила наша знімальна група, аби показати, на які протипожежні заходи слід звернути увагу.

За результатами перевірки інспектор може виписати штраф. Недбалий роботодавець виплатить максимум 170 гривень. В одному випадку — на зауваження відреагує та недоліки виправить. В іншому — формально відкупиться від інспекції.

Та от від пожежі відкупитися ще не вдалось нікому.

Автор — Аліна Елєвтєрова

Камера — Тарас Іванов, Дмитро Большак


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (1)
Включить автообновление

  1. #1
    22:01 - 26 сентября, 2020
    Пожежний

    «співробітники МЧС» — це хто такі? В Україні є співробітники ДСНС.