У Дніпрі вбили скупника кольорового брухту (відео)15 июля, 2017 8:51

Жертві проламали черепа, зірвали коштовності та поцупили 65 тисяч гривень.

У Дніпрі вбили скупника кольорового брухту. Жертві проламали черепа, зірвали коштовності та поцупили 65 тисяч гривень. Хто спланував кривавий злочин і чому душогуби відмовилися від злому наповненого валютою сейфу? Усі подробиці просто зараз.

 

55-річного Валерія вбили на східцях під*їзду в якому він мешкав. Чоловікові розтрощили черепа і обікрали.

ЛАЙФ ОЛЕНА СУСІДКА

«У него 60 грамм золота на шее было, в общем сняли с него.»

Крім коштовностей зникла й барсетка з великою сумою грошей. Сусіди припускають: власника квартири на першому поверсі вбили через його сумнівний бізнес.

ЛАЙФ ТЕТЯНА — СУСІДКА ВБИТОГО

«Металлом занимался, у него свои точки были.»

ОЛЕНА — СУСІДКА ВБИТОГО

«Люди говорили железо принимал он, медь, такое вот не крупное. (+++)Чувствовал что что-то такое, потому что обратите внимание вон камеры поставил себе на окнах.»

Записи з камер спостереження стали ключем до розкриття кривавого злочину. На відео, де серед ночі до під*їзду заходять, а згодом вибігають двоє чоловіків, оперативники впізнали місцевих кримінальників. Затримували убивць за допомогою спецпризначенців. Вже на першому допиті зловмисники зізналися — діяли за наводкою.

ОЛЕКСАНДР КЛЕШНЯ — ЗАСТУПНИК КЕРІВНИКА ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ ДНІПРА

«Про наявність у потерпілого значних сум грошей, затримані дізналися від компаньйона потерпілого.»

За тиждень до нападу організатор в деталях розповів виконавцям де і що саме слід шукати в квартирі жертви.

ЛАЙФ ПІДОЗРЮВАНИЙ

«Выкопана яма и стоит там сейф большой и в этом сейфе очень много денег.»

До злочину колишні тюряжники — молодшому 29, поплічнику 32, готувалися ретельно. З першочерговим завданням — познайомитися із ділком та викликати в нього довіру, впоралися на відмінно.

ЛАЙФ ПІДОЗРЮВАНИЙ

«Мы взяли с собой килограмм меди, пришли к нему сдали ему медь, он дал нам 100 гривен.»

Вже за кілька годин після першої оборудки кримінальний дует повернувся аби скупника вбити. Фатальні удари по голові, жертва дістала ззаду.

ПІДОЗРЮВАНИЙ

«Положили в пакеты кирпичи, пришли опять туда ж под подъезд, позвонили ему, он вышел. Мы зашли и он только начал по лестнице подниматься, я ему нанёс 2 или 3 удара.»

В кожаній сумці, яку забрали вбивці, було майже 65 тисяч гривень. Та їх більш за все цікавив наповнений валютою сейф. Та плани душогубів зруйнувала дитина!

ОЛЕКСАНДР КЛЕШНЯ — ЗАСТУПНИК КЕРІВНИКА ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ ДНІПРА

«Коли вони проникли до квартири потерпілого вони побачили його 10-річну доньку що спала і не стали продовжувати свій злочинний намір.»

До кінця слідства безпосередніх виконавців злочину триматимуть у СІЗО. Замовника ж вбивства оголосили у розшук. Після затримання усіх учасників, трійці загрожуватиме до 15 років тюрми.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление