У Дніпрі відбувся 10-тий кубок Дніпра з бодібілдінгу, фітнесу, класичного бодібілдінгу, бодіфітнесу та бікіні(ВІДЕО)1 ноября, 2017 17:04

У 15-ти категоріях змагалися близько 100 учасників

На ювілейний Кубок Дніпра приїхали спортсмени з Києва, Сум, Харкова, Одеси, Житомира, Мелітополя і Чернигова, нашу область представляли Дніпро та Кривий Ріг. За результатами змагань маю зробити висновок: жіночу школу дніпровського бодібілдінгу судді оцінили вище за чоловічу. Представниці регіону взяли перші місця у трьох категоріях, тоді як чоловіки жодного золота не вибороли, в лідерах переважно сумчани та кияни. Кубок Дніпра — ювілейний, але перший під егідою молодої федерації — ДіЕфБіБі- Ю-Бі-Пі-Еф. Це відносно нова перспективна федерація, вона активно працює з Європою та Азією, бере участь у комерційних турнирах Кувейту, Китаю тощо. Обласний кубок Дніпра навмисно зробили відкритим: у багатьох невеликих містах турнірів не відбувається, якщо тамтешні спортсмени прагнуть розвиватися, перемагати і виходити на міжнародний рівень, вони для початку мусять їздити Україною. Зокрема, змагання в Дніпрі — розминка перед чемпіонатом України, що він відбудеться 4 листопада в Києві.


This text will be replaced


This text will be replaced

Цього разу був і додатковий стимул до участі в кубку Дніпра — віце-президент федерації Владислав Соколов уперше започаткував грошові премії для абсолютних переможців категорії бодібілдінг — 5, 10 і 20 тисяч гривень. Спорт, варто відзначити, не з дешевих, він як мінімум вимагає особливого харчування, одягу для виступів і гриму. Також учасники відзначають: не так бодібілдінг складний фізично, як психологічно. Перемоги даються нелегко, але тим вони і солодші.

 

This text will be replaced


This text will be replaced


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление