У Дніпрі відзначили переможців престижних спортивних змагань з регбі, гімнастики та армреслінгу11 ноября, 2017 21:54

наймолодший чемпіон — Тимофій Трущенко, він узяв перемогу в Німеччині, на дитячо-юнацьому турнірі з гімнастики

klub

 

Спортсменам з регбі, рукопашного бою, спортивної гімнастики та армреслінгу, які стали чемпіонами України, Європи та світу, вручили подяки мера Бориса Філатова та подарунки.

Окремо відзначили  команду регбійного клубу «Дніпро», яка стала чемпіоном вищої ліги України з регбі-15 серед чоловіків. До цього чемпіонства дніпровська команда йшла з 2009 року. Капітан команди регбійного клубу «Дніпро» Владислав Сьомін зі свого боку додав, що цьогорічна перемога для його команди – визначна подія:

regbi

«Зараз команда достатньо сильна, у тому числі й завдяки тому, що в останні роки поповнювалася підготовленими спортсменами».

Дванадцятирічний вихованець міської дитячо-юнацької спортивної школи з  Тимофій Трущенко переміг на 31-му Міжнародному юнацькому турнірі зі спортивної гімнастики у Німеччині. Хлопець здолав спортсменів з Великої Британії та Швейцарії.

timofey

 

 

 

 

 

 

«Ми з тренером задоволені результатом цих змагань. У спортивній гімнастиці я з трьох років. Спортивна гімнастика як вид спорту приваблює головним чином своєю різноманітністю. У майбутньому планую пов’язати своє життя з професійним спортом», – розповів хлопець.

Серед нагороджених – вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо», які стали переможцями та призерами чемпіонату Європи з рукопашного бою.

А дніпровський спортсмен Сергій Куропата виборов друге місце на 39-му чемпіонаті світу з армреслінгу у категорії до 80 кг.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление