У Дніпропетровській області з’явився перший в країні інтернет-магазин для арештантів29 августа, 2013 16:45

Електронний сервіс запрацював 12 серпня.

З допомогою інтернет-магазину будь-хто може оформити передачу засудженому з будь-якої точки світу, маючи інтернет.  Для цього потрібно тільки знати ім”я отримувача та мати на передачу мінімум 250 гривень. Оформлене замовлення після оплати банківською картою, терміналом або ж через банк чи пошту за три-чотири робочих дні потрапляє до магазинів при пенітенціарній установі. В інтернет-магазинах для передач засудженим є тільки те, що і в крамницях виправних закладів. Ціни не вищі, ніж на волі.

Наразі до магазину підключені два заклади пенітенціарної служби області. У вересні підключаться ще два. За три тижні роботи ним скористалися вже дванадцять разів.

Компанія, що організує віртуальну передачу бере собі 7% від вартості замовлення. Сервіс поки ще молодий, наразі вивчається попит, відпрацьовуються механізми, у подальшому його творці обіцяють інтернет-магазин вдосконалювати та поширитись на усі колонії в області.


This text will be replaced


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (1)
Включить автообновление

  1. #1
    15:55 - 16 мая, 2017
    Sasha kiev

    Для того, чтобы выводить новую услугу в интернете через свой интернет-магазин, то необходимо быть квалифицированным специалистом в области маркетинга и рекламы в интернете. Чтобы сэкономить время и деньги, то можно найти https://marketer.ua/lideri-ukrayinskogo-it-rinku/ информацию данного профиля в интернете, которая сделает успешный проект в интернете.