У Дніпропетровську відбувся масштабний форум програмістів “IT Spring” (ВІДЕО)14 апреля, 2016 15:26

У рамках заходу спеціалістки галузі шукали шляхи розвитку цієї сфери на місцевому рівні, а закордонні фахівці ділилися власним досвідом просування технологій на світовому ринку

IT-технології наразі перспективна сфера не тільки в Україні, але і на Дніпропетровщині. Спеціалістів такого фаху у нас вистачає. Щоправда, можливостей для реалізації ідей дещо менше, аніж в інших регіонах. Організатори форуму “IT Spring” поставили собі за мету накреслити шляхи подальшого розвитку цієї сфери на Дніпропетровщині.

Віктор, Валєєв — директор асоціації “IT Україна”: «Днепропетровск имеет уникальный потенциал в финансовом секторе, очень развита производственная база. Все те предприятия индустрии, традиционной промышленности, хорошо представлены в регионе, и с другой стороны, у вас есть IT-специалисты. Если удастся сочетать одно и второе, а это, отчасти, тоже наша цель, то, безусловно, это даст новый толчок к развитию IT в регионе».

Щасливий шлюб промислових та IT-підприємств створить нові робочі місця та надасть гарантії працевлаштування фахівців, вважають очільники області.

Олег Кужман — перший заступник голови Дніпропетровської ОДА: «Хотим, чтобы тот персонал, те кадры, которые выходят из наших высших учебных заведений, были состыкованы со своими будущими работодателями. Поэтому мы проведём ряд семинаров в высших учебных заведениях для того, чтобы те программы, которые разрабатываются нашими основными IT-компаниями, читались в высших учебных заведениях».

Можливість повчитися у колег програмісти отримали і на форумі “IT Spring”. Одним із менторів став Ларс Нільсен — керівник знаної у світі технологій компанії Sitecore, що займається розробкою програмного забезпечення для великого бізнесу. Роботу дніпропетровських IT-шників пан Нільсен оцінює високо.

Ларс Нільсен — керівник компанії “Sitecore”: «У нас є чудовий офіс у вашому місті, багато кваліфікованих співробітників. Ми маємо звернути увагу на ринок, ми бачимо великі ідеї, що потребують відповідних навичок. Хочемо, щоб наші спеціалісти мали такі навички. Вони незалежні, вони ставлять питання і це чудово, бо так ми отримуємо зворотній зв’язок. Вони — трохи більше, ніж просто програмісти».


This text will be replaced

Автор — Юлія Трофімова

Камера — Андрій Райський


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление