У Дніпропетровську здійснили «сонячну революцію» (фото, видео)5 апреля, 2014 15:54

і для початку роздали бажаючим прапорці України, в яких жовтий колір згори, а синій — знизу.

Один із організаторів «революції», громадський активіст Микола Лукашов, пояснив зібранню,  що таким чином треба повернути початкову символіку українському прапору, адже сонце — вгорі, а вода (Дніпро) внизу.

IMG_0187

 

Суперечки між прихильниками синьо-жовтого і жовто-синього прапорів час від часу виникають і сьогодні. Адже існує усталена думка, що прапором УНР був жовто-блакитний стяг (жовта смуга згори). Але відомо також і те, що в 1917 році використовувалися обидва варіанти. Але на початку 1918 року затвердили низку морських і службових прапорів, на яких зверху була саме синя смуга. Дніпропетровські «революціонери» називають себе прихильниками «Республіки Ра» (тобто Сонця) і наполягають саме на такому, сонячному варіанті.

IMG_0178

 

 

 

 

 

IMG_0218

Серед революційно налаштованих — голова руху Workout Денис Мінін. Він підкреслює, що акція не має жодного політичного забарвлення і змісту, вона проходить під прапорами воркауту і України. Її мета — пропаганда здорового способу життя. Саме тому перегортанням прапорів не обмежилися — вишикувалися в колону та побігли на набережну Дніпра, де на Фестивальному причалі орагнізували спортивну розминку. Там задалегід встановили турники, і спортсмени продемонстрували глядачам кілька цікавих вправ.


This text will be replaced

 


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (1)
Включить автообновление

  1. #1
    17:30 - 5 апреля, 2014
    Ген

    Бред!