У фітнес-центрі “Флекс” вже 5-й рік діє програма “Дитячий фітнес” (ВІДЕО)12 октября, 2017 15:21

основна задача якої — сформувати навичку займатись спортом регулярно

Фітнес — не лише для дорослих. У фітнес-центрі “Флекс” вже 5-й рік діє програма “Дитячий фітнес”. Її особливість в тому, що діти займаються в групах, а не з особистим тренером. Так вони зможуть поспілкуватись з однолітками, а батьки — витрачати менше. Тренери говорять, що основна задача дитячого фітнесу — сформувати навичку займатись спортом регулярно. Під час занять тренер слідкує за кожною дитиною і, розуміючи її рівень підготовки, формує програму подальших занять.

Тренер групи “до 16″ розповідає: раніше заняття в залі до цього віку без індивідуального тренера не рекомендували, але він вирішив ризикнути і створив експериментальну групу — для дітей від 12 років.

Ескперимент удався, і тепер такі групи у “Флексі” набирають постійно. Займатися в Романа можуть як хлопчики, так і дівчатка. Графік занять — гнучкий, щоб кожному було зручно. Середня кількість у групі — 10. Під час занять основна увага зосереджена на формуванні у дитини правильної осанки та коригуванні стопи. А потім тренер спостерігає за кожною дитиною окремо та підбирає потрібні вправи. Спиратися доводиться не лише на фізичну підготовку, а і на характер кожної дитини.

Роман Сагайдак, тренер дитячої групи: «Нужно понять что-то за личность. Потому что они такие, грубо говоря, сформировавшиеся. Есть агрессивные, есть пассивные, но их всех нужно стимулировать. На кого-то можно накричать, на кого-то не надо кричать. Потому — стараюсь, стараюсь, стараюсь и они ходят. Чаще всего, когда они заканчивают школу, они все равно приходят сюда тренироваться”.

Діти приходять до тренера з різних причин. Поліна і Даша раніше займались танцями, але коли прийшов час — обрали фітнес.

Поліна Саганович, 14 років: «Мне кажется, тренировки эффективнее в плане того, чтобы иметь хорошую фигуру».

Дар’я Тарасова, 14 років: «Мне нравится, что здесь очень усердные тренировки и они очень помогают мне восстановиться после долгого времени «ничегонеделанья».

Валентин займається в залі, щоб підтримувати форму для участі в змаганнях з більярду. Це приносить потрібний результат, і зараз він — чемпіон України серед юніорів.

Валентин Кобець, 14 років, чемпіон України з більярду серед юніорів: «Когда я хожу на тренажер, у меня повышается успеваемость и это необходимо, чтобы не уставать на других тренировках».


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление