У Кривому Розі до новорічних свят буде відкрита сучасна Льодова арена8 ноября, 2012 19:55

Будівництво Арени було розпочато 23 травня цього року, а здати в експлуатацію об’єкт планували до 20 жовтня. На сьогодні ведуться роботи зі встановлення вентиляції та завершується благоустрій прилеглих …

Ледовый в Кривом Роге

Площа новозбудованого льодового комплексу в Кривому Розі складає 2800 мІ (70х40 м), розмір льодового поля – 60х30м. Глядацькі трибуни арени розраховані на 435 місць. У льодовому комплексі створено спортивний зал, 4 роздягальні з душовими кімнатами, приміщення для коментаторів, суддів та тренерів. Для безперешкодного доступу до глядацьких трибун мало-мобільних груп населення (людей з особливими потребами, літніх людей, вагітних та інших) встановлено спеціальний ліфт.

Криворізька хокейна команда до цього часу змушена була проводити тренування на приватній ковзанці в торговельному центрі, що пристосований лише для масового катання на ковзанах, а не під професійні тренування.

Арена буде доступна всім, в першу чергу, дітям. Із 1 січня 2013 року буде відкрито відділення фігурного катання на ковзанах та відділення хокею з шайбою в дитячо-юнацькій спортивній школі №1. Навчально-тренувальні заняття для вихованців цих секцій будуть проходити безкоштовно на новій льодовій арені.

Нагадаємо, що будівництво Арени було розпочато 23 травня цього року, а здати в експлуатацію об’єкт  планували до 20 жовтня.  На реалізацію цього проекту з бюджету було виділено більше 30 млн грн. Наразі сьогодні тут ведуться роботи зі встановлення вентиляції у приміщеннях льодового комплексу та завершується благоустрій прилеглих територій. Будівельна готовність льодової арени складає 90%.

   • Автор: Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление