У Кривому Розі цілий під’їзд задихається від смороду нечистот, які в прямому сенсі ллються їм на голови (ВІДЕО)19 мая, 2017 16:53

Люди обурені: фекалії вже затопили 5 верхніх поверхів

Мешканці цієї багатоповерхівки страждають від нестерпного смороду не перший рік. Винні у всіх бідах — горе-сусіди на 9-му поверсі. Через антисанітарний стан житла, господарі справляють нужду прямо у ванну! Далі фекальні ріки потрапляють до пошкодженого стояка, а звідти по стелях та стінах стікають у квартири людей:

«Живу на п’ятому. Он тече — сіла на унітаз, а воно на голову капає. От шо зробиш? Ходили, ругалися, нічого не робить і сказала: «Я вас буду топить до тої пори, поки мені не зроблять ремонт».

В оселі, яка заливає сусідів нечистотами, живе пенсіонерка разом із сином -інвалідом. Вимоги людей припинити «фекальний терор» жінка ігнорує. Вона фактично забарикадувалася та нікого до себе не пускає:

 

«Что надо вам?» – «Ну, ми хочемо документи провірить ваші», – «Проверяй себя», — «Откривайте, ми ж должні з вами побєсєдовать, нізя ж так. Нас же ж прислали», – «Прислали, у меня мужа нету», – «Ну, так отож, мужа нема, може ми вам помощь випишем?» – «Я за мужа получаю».

Найбільших збитків від горе-сусідів зазнала пані Олена. В туалеті її квартири утворилося болото з фекалій заввишки понад 5 сантиметрів! Робити черговий ремонт жінка сенсу не бачить, тож поки що переїхала до родичів. Знайомий юрист порадив звернутися до суду, втім, у перемогу над психічнохворими людьми Олена не вірить.

 

Олена Ушакова, постаждала: «Этажом выше, которые топят, они неадекватные люди. Живут в антисанитарных условиях, получают пенсию по инвалидности, лежащие неоднократно на учё… и находившиеся на учёте на стационаре на «Большевике». Ну, судиться с людьми с такими нет смысла».

Мешканці багатоповерхівки неодноразово зверталися зі скаргами і до міської ради, і до компанії, що обслуговує будинок. Втім, комунальникам до захаращеної квартири вдалося потрапити лише одного разу і тільки за присутності поліції.

 

Світлана Шилова, постраждала: «Там в квартире нельзя находиться. Полная ванная, слесаря, когда зашли, мы слесарей позвали: пойдите, посмотрите, нас топят. Значит, ванная у них полно воды и полно говна».

Аби звести проблему нанівець, жителі під’їзду навіть скинулися грошима та придбали сусідам унітаз, але ті його не встановили й досі. В комунальній компанії кажуть: житло, де мешкає удова із прикутим до ліжка сином, потребує повної заміни труб. Але воно приватизоване. Заборгованості хазяї не мають, але й витрачатися на ремонт у власній оселі не бажають. Тож частина кошторису цілком імовірно може знову лягти на плечі людей.

 

Анжеліка Мельникова, головний інженер криворізької компанії «Уют-2011»: «Надо понимать сколько метров трубы нужно, нам нужно ли это по стояку и сколько метров трубы нужно по разводке, что касается и канализации и холодной воды. Только после этого я могу сказать, что какие затраты понесёт наша управляющая компания или жильцы,  какая сумма».

За попередніми підрахунками, на заміну комунікацій потрібно понад 20 тисяч гривень. Однак ідею знову скидатися грошима на ремонт непутящим сусідам підтримують далеко не всі мешканці під’їзду. Тож перспектива для заручників ситуації сумна — третє літо поспіль задихатися від смороду.

Автор — Артур Терещенко

Камера — Олександр Самсонов 


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление