У середній школі №118 відкрили дошку пам’яті 5 воїнам АТО, випускникам закладу (КОМЕНТАР)11 мая, 2017 17:14

які героїчно загинули в боях на сході України

11 травня у дніпровській середній загальноосвітній школі №118 пройшло вшанування пам’яті п’ятьох випускників, воїнів АТО, які героїчно загинули в боях на сході. На честь героїв організували мітинг в навчальному закладі і відкрили меморіальну дошку. На захід запросили родичів загиблих, товарищів по службі, представників обласної ради та районного військового комісаріату. Учні старших класів прочитали вірші на честь загиблих та поклали квіти під меморіальну дошку. Товарищі по службі віддали військову честь героям під національний гімн України.

Олександр Криворотько, заступник військового комісара Індустріального районого військового комісаріату: «Сегодня открыли мемориальную доску памяти пяти выпускникам 118-й школы города Днепропетровска, которые погибли, защищая территориальную целостность и независимость Украины. Почтить память, выразить скорбь и восхищение их родителям, родственникам за воспитание таких мужественных сыновей. Это действительно настоящие мужчины и настоящие защитники Родины».

Тамара Кузьменко, директор школи №118: «Я пам’ятаю не всіх, тому що я працювала не з усіма цими загиблими випускниками. Пам’ятаю одного, останього — Черненка Романа, якого вже я випускала з дев’ятого класу в цій школі. Я до сьогодні пам’ятаю його срібний сміх. Знаю двох братів Лащенків. Вони приходили в школу за характеристиками перед тим, як іти до військомату. Тому я їх бачила, але я їх, тих, не навчала. Але не важливо, навчала я чи хтось інший. Сьогодні це герої і саме вони закрили нас собою”.


This text will be replaced


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление