«Університет третього віку»: навчання йде повним ходом28 октября, 2015 18:37

Жителі Дніпропетровська вдячні Борису Філатову за можливість отримувати знання в «Університеті третього віку».

У Дніпропетровському університеті третього віку, який відновив свою роботу за ініціативою лідера політичної партії «УКРОП» Бориса Філатова, вже повним ходом йдуть заняття. На лекціях збирається аншлаг — настільки популярним став університет серед літніх людей нашого міста.

«Наша найголовніша задача — у людей похилого віку компенсувати брак спілкування. В університеті підібрана прекрасна програма лекцій, тут дуже хороші викладачі. Це гарний проект, який дає дуже серйозний ефект. Ми будемо займатися цим і далі. Це дуже добра справа», — розповів Борис Філатов.

Нещодавно на одному з занять «студенти» подивилися фільм про Дніпропетровськ про те, яким наше місто бачать люди. Яким був Дніпропетровськ в старі часи, в радянські часи і зараз. Після чого історик Віктор Векленко прочитав лекцію про стародавні корені Дніпропетровська. Люди, які відвідують університет, дуже задоволені тим, що Борису Філатову вдалося відновити роботу навчального закладу. Адже крім нових знань, вони тут отримують масу позитивних емоцій, багато спілкуються на різні теми і заводять нових друзів. 

Про те, що можна побачити і почути в «Університеті третього віку» і які взагалі враження від навчального закладу, ми запитали у самих студентів:

Катерина Тимофіївна Журавель:»Я вже втретє приходжу. Перша лекція була з економіки. Дуже цікава була. Друга була присвячена алергії. Читала її професор Дитятковська. Дуже вона добре розповіла, дохідливо. Мені дуже сподобалося. Після лекцій у нас чаювання проходить, ми спілкуємося, знайомимося. Спілкування таке, хороше. Я вважаю, що такі проекти дуже важливі і потрібні, тому що не всі знають, а тут можна щось нове почерпнути. Ось, наприклад, та ж алергія. Не всі ж лікарі, а так послухали і цікаво. Тут дуже доступно, зрозуміло і добре розповідають. Мені проект подобається, тому буду приходити на лекції. Особливо подобаються лекції з медицини».

Геннадій Данилович Єрмольник:»Мені 75 років і я із задоволенням приходжу на лекції. Взагалі я відвідував їх два роки в університеті Нобеля. Там тематика була різноманітна: економічні питання, логічні. Сюди я прийшов на третю лекцію. Такі проекти дуже важливі. Ми ось приходимо сюди, не спимо, не лежимо, ми рухаємося, спілкуємося. Також ми не відстаємо від життя. Ми слухаємо лекції, обговорюємо щось, сперечаємося».


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (1)
Включить автообновление

  1. #1
    21:16 - 4 июня, 2017
    Зинаида Федоровна

    Очень хочу заниматься Университете третьего возраста