Увага! Керівникові дитячо-юнацького кіноцентру “Веснянка” Олександру Кучмі необхідна термінова операція на серці(ВІДЕО)15 марта, 2017 19:19

Якщо її не зробити у понеділок, 20-го березня, чоловік опиниться на межі життя та смерті


This text will be replaced

Почесні грамоти від Міністерства освіти, медаль «За вагомий вклад у розвиток області» і понад дві сотні успішних випускників кіностудії “Веснянка”, що стали художниками, журналістами, композиторами і режисерами. Олександр Кучма зберіг у серці кожну дитину — мабуть, тому воно буквально збільшилось удвічі.

Надія Кучма, дружина і колега Олександра Кучми: «Он стал себя нехорошо чувствовать. Думали, что он набирает вес, чтобы он похудел. На самом деле — это уже были такие процессы сердечной недостаточности, уже достаточно необратимые. Там скапливалась жидкость у него в брюшной полости, в легких».

Еліна Масалова, подруга і колега Олександра Кучми, методист кіностудії “Веснянка”: «Сейчас он находится в Киевском государственном институте сердца . Он поехал в прошлый четверг на консультацию — и всё, сказали: «Мы не отпустим — никак нельзя!» Повторить тот диагноз было невозможно именно в том виде, в котором он звучит на медицинском языке».

Серце чоловіка не може нормально перекачувати кров, необхідно терміново замінити клапани, імплантувати кардіостимулятор і синхронізатор сердечного ритму. Все це планують зробити у трьох операціях. Дві з них проведуть одночасно — 20-го березня. Далі Олександр Іванович не матиме і повного реабілітаційного періоду — незабаром прооперують вдруге. Вкупі хірургічні втручання коштують 250 тисяч гривень. Родина Олександра Кучми таких грошей не має.

Максим Ряпулов, друг Олександра Кучми вже понад 30 років, актор театру “Верим!”: «Люди стали помогать  и, как оказалось, наших выходцев из Днепра очень много по всему миру — это и Германия, и Чехия, и Австралия, и Израиль, и Канада, и США».

Поки що вдалося зібрати близько 100 тисяч гривень на лікування. Кошти надійшли навіть з Китаю. Однак на операцію необхідно вдвічі більше, а строки — спливають. Врятувати життя Олександру можете і ви. Номер його банківської картки — на ваших екранах.

Надія Кучма, дружина і колега Олександра Кучми: «Мужчина в своей жизни должен посадить дерево, вырастить сына и построить дом. Сын у нас есть, у нас есть еще и дочь, он посадил не одно дерево в своей жизни. Но знаете, самое важное, что он построил не просто дом — он продолжает его строить. Этот дом — это «Веснянка».

Талановиті мультфільми та кінострічки “веснянківців” стали переможцями престижних всеукраїнських і міжнародних дитячих кінофестивалів і конкурсів. Сама кіностудія має 15 Гран-прі з таких заходів! Багато колишніх учнів і колег Олександра Кучми називають його близьким другом.

Максим Ряпулов, друг Олександра Кучми вже понад 30 років, актор театру “Верим!”: «Все мои счастливые моменты жизни — всё запечатлено на Сашиных снимках. Свадьба и проводы в армию, и встреча из армии, и летний отдых, и концерты какие-то, и спектакли».

Наталія, подруга і колега Олександра Кучми вже понад 20 років: «Если вам встречался человек, рядом с которым вы чувствуете себя, как дома везде —  тепло, уютно; человек, рядом с которым вам никогда не хочется повышать голос; человек, который никогда никому не отказывал в помощи — никогда!

Не відмовляйтесь допомогти і ви. Байдужість вбиває.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление