Увага! Потрібна допомога 5-річному Богдану Туріву (ВІДЕО)8 июля, 2016 15:29

діагноз — гострий лімфобластний лейкоз

Шанс на одужання вартістю 350 тисяч гривень. Саме стільки потрібно грошей аби вилікувати 5-річного Богданчика Туріва з Дніпропетровщини. В травні цього року у малого діагностували  гострий лімфобластний лейкоз. Самостійно зібрати кошти на курс хіміотерапії родина хлопчика не взмозі, тож дуже сподівається на допомогу небайдужих людей.

Ще кілька місяців тому і Богданчик, і його батьки жили іншим життям — з повсякденними радощами й турботами. Та однієї миті сімейна ідилія  закінчилася! А почалося все зі звичайного… кашлю! І нині життя родини Турів — це боротьба зі страшною хворобою, яка вбиває малюка.

 

Лілія Турів, бабуся хлопчика: «Заболел простудой — ОРВИ. Лечились мы недельку дома, потом заметили, что он бледный. Обратились к врачу, врач направил нас на анализ крови. Сдали анализ крови — обнаружили низкий гемоглобин».

Після додаткових аналізів у Дніпрі та Києві лікарі приголомшили батьків. У дитини — гострий лімфобластний лейкоз.

 

Віталій Турів, батько хлопчика: «Пункцию костного мозга взяли и окончательно сказали диагноз — рак крови».

Вже кілька місяців малюк із мамою — в палаті дитячої обласної лікарні. За цей час життєрадісний і активний хлопчик став замкнений і дуже схуд. Далися взнаки безліч аналізів та медичних процедур. А попереду в Богданчика — ще одне випрбування — хіміотерапія. Вартість чотиримісячного лікування -350 тисяч гривень. Втім, таких грошей у родини Турівих немає.

 

Віталій Турів, батько хлопчика: «Мы не теряем оптимизма, верим в добрых людей, которые помогут нам собрать деньги на приобретение дорогих медикаментов для ребёнка».

У людей із добрим серцем вірить і 10-річний брат Богдана — Денис. Школяр вивчив молитви й щовечора просить у Бога про єдине.

Денис, брат хлопчика: «Чтобы мой брат поскорее выздоровел и вернулся домой».


This text will be replaced

Автор — Артур Терещенко

Камера — Олександр Самсонов 


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (1)
Включить автообновление

 1. #1
  10:10 - 9 мая, 2017
  Dantshik

  Шалом!
  Слава і Хвала Господу Богу,Котрий викупив нас Своєю Кров’ю і переміг смерть для нас!
  Нам не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.тільки своїми устами з вірою в Всемогутнього!
  Кличте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і запитайте за що і Милостивий відкриє для зменшення прірви і просите пробачення за спробу самотужки і гріхи що пам’ятаєте і не пам’ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
  Тому що диявол — нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
  Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй великій милості!
  І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей, Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини!
  І закликаючи Ім’я Йешуа-Спасителя і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами доступ диявола через гріх і прокляття і проголошувати зцілення, здоров’я і перемагати смерть!
  Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться чудо!
  Радість в Господі, сила наша!
  Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
  (Матф.5: 4)
  Боже, нехай же буде Твоя, Досконала воля!
  У Тебе всі часи і терміни!
  Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов’ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!