В аеропорті Дніпропетровська пролунали гімн Євросоюзу та державний гімн України (видео)30 марта, 2014 16:53

30 березня Дніпропетровськ долучився до всеукраїнської акції «Спільне повітря».

«Оду до радості» на вірші Фрідріха Шіллера та музику Бетховена заграли та заспівали одночасно — о 13.00 30 березня — у шести аеропортах України. У Дніпропетровську на цей час припала відправка повітряного рейса на Москву.

В акції взяли участь 60 музикантів симфонічного оркестру Дніпропетровської обласної філармонії і 30 співаків холру Дніпропетровського академічного театру опери та балету. Головний диригент оркестру Наталія Пономарчук зауважила, що тільки одна людина відмовилася грати «за політичними мотивами»: мовляв, музикант не бере участь в жодних мітингах, майданах і віче. Наталія Пономарчук уточнила, що акція «Спільне повітря» є не політичною, а соціальною, але тиснути на музикантів та примушувати їх виходити на роботу у вихідний вона не може.

«Ода до радості» (An die Freude) пролунала в зхалі аеропорту тричі: один раз під час репетиції, і під кінець — на біс. А потім хтось серед публіки почав співати гімн України. Співаки та музиканти підхопили, гімн пролунав потужно і вражаюче, і навіть у повній тиші люди не поспішали розходитись. Всім знайшлося, що сказати одне одному, навіть досі незнайомим людям.

Акцію «Спільне повітря» присвятили сороковинам Небесної Сотні.

 


This text will be replaced

 


This text will be replaced

 

Докладний репортаж дивіться 31 березня, у випуску новин 9 каналу, о 18.00.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (1)
Включить автообновление

  1. #1
    18:26 - 30 марта, 2014
    Против ес

    Двуличная юрипа уже показала свою уродливую двуличность содружества государств с двойными стандартами.Кому они нужны!Еще и их гимном позорить наши аэропорты.