В Дніпрі пройшов форум «Культурна дипломатія”(КОМЕНТАР)19 мая, 2017 17:13

Основна тема — «Чи об’єднає країну культура?»

Учасники обговорювали можливості культурного об’єднання України в період неоголошеної війни. В рамках форуму були представлені не лише теоретичні можливості культурної дипломатії, а й реалізацію такого об’єднання. Зокрема, говорили про менеджмент проектів, управління інституціями та залучення громадських організацій. Ініціатор форуму — Міжнародний фонд “Відродження”. Учасники — представники культурної сфери майже зі всієї України — від Львову до Маріуполя.

Станіслав Лячинський, директор програмної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження”: «Сьогодні в Дніпрі зберуться більше 70 преможців та переможниць конкурсу “Культурна дипломатія задля діалогу”. Ми підтримали зусилля громадських організацій, спрямовані на обмін досвідом, ідеями, думками про розвиток культурницьких проектів, які дозволяють залучити регіони, які найбільше потерпають від неоголошеної війни”.

Володимир Бєглов, модератор, співзасновник the Ukrainians та radio Skovoroda (Львів): «Ми живемо в пост-індустріальному світі, в якому треба працювати, об’єднуючи зусилля, а не розділяючись і, власне, така тема мені дуже подобається”.

Юлія Овчаренко, модератор, ГО “Культура медіальна”(Дніпро): «Пообщаться о том, что такое культура для нас, почему это становиться особенно важно для поддержания хороших отношений между нами всеми, для того, чтобы не теряли свою идентичность или переосмысляли свою идентичность по-новому и продолжали себя чувствовать единой страной».


This text will be replaced


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление