У художньому музеї Дніпра можна побачити найвідоміших японських ляльок11 октября, 2017 15:12

повідомили в управлінні культури, національностей та релігій ДніпроОДА

Дніпрян запрошують в японський казковий світ. Близько 70 ляльок з країни сонця, що сходить, можна побачити на виставці в художньому музеї. Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій ДніпроОДА.

kuklyi

«Японію називають країною 10 тисяч ляльок. Там їх сприймають  як витвір мистецтва. Ними милуються та захоплюються. Витончені лінії, переходи кольору, досконала форма, яскравий ошатний костюм — все це деталі, які створюють неповторні образи ляльок і їх різноманітність, — зазначили в художньому музеї. — Матеріалами для створення японських ляльок служать дерево, папір, тканина, глина і навіть живі хризантеми. Існує й безліч технік виготовлення».

На виставці в художньому музеї —  найбільш відомі і поширені види японських ляльок: кімекомі, кокеші, ічімацу. Там можна побачити казкових і міфологічних персонажів, воїнів-самураїв і борців сумо, сцени з вистав знаменитих японських театрів. А ще — вишуканий світ моди і стилю в зачісках і яскравих вбраннях японських жінок.

Експозицію можна побачити до 22 жовтня за адресою: вул. Шевченка, 21. Музей працює з 10.00 до 17.30 (каса до 17.00). Вихідні – понеділок та вівторок. Тел: 744-60-35, 47-33-38.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление