В селі Кільчень вандали поглумилися над монументом невідомому воїну (КОМЕНТАР)21 апреля, 2017 17:16

статую розрізали на частини та намагалися вивезти і здати на металобрухт

Історичну пам’ятку — на металобрухт. У Магдалинівському районі в селі Кільчень вандали поглумилися над монументом невідомому воїну. Розрізали бронзову статую на частини і поклали на вантажівку. Саме у цей момент їх і заскочили поліцейські. Поряд з понівеченим пам’ятником правоохоронці знайшли три газові балони з системою для різки, газовий ключ, саперну лопату і троси. Негідники твердять: у такий спосіб хотіли підзаробити — здати викрадене на металобрухт. Нагадаємо, пам’ятник у селі Кильчень — це частина меморіального комплексу на братській могилі жертв фашизму.

Ганна Старчевська, керівник відділу ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області: “Зловмисників вдалося затримати під час скоєння злочину. Поряд з ними були фрагменти вже зрізаного меморіалу, також спеціальне обладнання — різаки. Все це вони вже грузили до автомобілю, який був долучений до матеріалів кримінального провадження.  За наругу над меморіалом чоловікам загрожує до 5 років тюрми».


This text will be replaced

Автор пам’ятника — відомий скульптор, народний художник України Володимир Павлович Небоженко. Він іще наслідків золчину не бачив, а про скоєне дізнався з Інтернету. Митець дуже засмучений діями зловмисників. Телефоном розповів, що схвильований подальшою долею пам’ятника, адже бронзову фігуру відновити буде складно.

Володимир Небоженко, автор пам’ятника: «Я не видел. Но у меня есть фотографии. Но восстановить — не имеет смысла. Кто же это будет его восстанавливать? Он же бронзовый. Говорят, что его распилили уже. Ну, это людей нужно наказать, конечно. И очень строго. Потому что это такое преступление, что я не знаю… Не в какие рамки не идет. Уже до чего дошли».


This text will be replaced


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление