Велосипедист-кіборг з Дніпропетровська готується до Кубка світу21 июля, 2015 13:43

А 19 липня Олексій Бондаренко переміг у змаганнях з тріатлону в Києві

леша

фото Олега Самойленка

 
19 липня паравелогонщик Олексій Бондаренко з Дніпропетровська взяв участь у четвертому етапі літньої серії змагань з тріатлону.  Вони проходили в Києві, на Трухановому острові.

Спортсмени змагалися як в в індивідуальному, так і в командному заліках. Тріатлоністам належало подолати такі дистанції: 0,3 км — плавання, 30 км — велосипед і 3 км — біг. Олексій Бондаренко виступав у команді разом із киянами Костянтином Божком (плавання) та Іваном Миколаївським (біг). У результаті саме їхня команда перемогла у чоловічій естафеті. Олексій Бондаренко певен, що такі змагання мотивують набагато сильніше, ніж індивідуальні тренування.

Загалом у змаганнях з тріатлону в Києві взяли участь 156 людей — це 52 команди.

Олексій Бондаренко — майстер спорту з боксу. В 2011 році через ДТП втратив ногу, отримав інвалідність. Наполегливо займається велосипедним спортом нарівні зі здоровими колегами. Мріє взяти участь у паралімпійських іграх. Задля цього має  обов’язково взяти участь в  одному з етапів Кубку світу і отримати ліцензію на участь у 15-тій літній паралімпідаі в Бразилії, яка відбудеться у 2016 році.

леша_1

 

Олексій Бондаренко тренується на базі ДЮСШ

фото з відкритих джерел


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление