Весняний призов: майже сто чоловіків Дніпропетровщини уже відправилися на строкову службу16 мая, 2016 13:57

повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації

На Дніпропетровщині продовжується весняний призов на строкову службу. 90 хлопців із регіону вже стали до служби. Призов триватиме до 1 липня. За цей час лави української армії поповнять 1800 чоловіків області. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації.

З 5 травня у Дніпропетровській області проходить весняний призов на строкову службу. Призвуть 1800 хлопців від 20 до 27 років.  З них 799 будуть служити в лавах Збройних Сил України, 574 – у Нацгвардії, 407 – у прикордонних військах, 20 – у спецпідрозділах служби транспорту, 15 – у президентському полку.

Спочатку призовників відправлять до центрів підготовки на тримісячне навчання. З навчальних полігонів шлях лежить до військових частин.  Нікого із строковиків на службу в зону АТО не відправлятимуть.

Термін строкової служби – півтора року, для магістрів він скорочується до одного. Відстрочення можуть отримати студенти денної форми навчання та військовозобов’язані, у яких є діти до трьох років або батьки, які потребують постійного догляду.

Весняний призов триватиме до 1 липня.

В області продовжується набір на службу за контрактом. До Збройних Сил України запрошуються стійкі, мужні та відважні. З початку року роботу в армії обрали близько 1600 чоловіків Дніпропетровської області.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление