Вихідні на Дніпропетровщині пройдуть без опадів. Прогноз погоди на 15-16 липня. (відео)14 июля, 2017 20:16

тиск атмосфери триматиметься комфортних значень.

Субота у Дніпрі прокинеться під зоряним небосхилом. У височині плистимуть лише легкі хмарки. Температура у цей час становитиме 14 градусів тепла. Однак вже від ранку прохолодний північно-західний вітер, силою 7 метрів на секунду, нажене більші хмари. Вони на весь день сховають сонце – тож повітря прогріється щонайбільше до плюс 20-ти за Цельсієм. Натомість неділя очікується трохи теплішою: температура коливатиметься від 14-ти із плюсом до 25-ти градусів вище нуля. Вітер набуде вже восьми одиниць швидкості, але суцільна хмарність заполонить небо лише надвечір. Тиск атмосфери зупиниться у межах норми.

Тим часом гарно себе почувати за будь-якої погоди допоможе оброблена 6-ма ступенями очистки вода від торговельної марки Водолій. Це чиста вода від чистого серця.

Опадів по всій області вихідними не передбачається.  Ба і більше, — у височині над Марганцем та Нікополем переважатиме сонце. Діапазон температур у цих містах — 13-25 градусів із позначкою плюс. Вітер – північний та північно-західний, з поривами до 9-ти одиниць швидкості. В Кривому Розі та Жовтих Водах його сила вже 10-11 метрів на секунду. У першому з міст очікується 13-25 тепла, у другому – 12-22 із плюсом. Субота у Жовтих Водах буде доволі похмурою, на відмінну від неділі. Така ж хмарна перспектива у перший день вихідних чекає на Кам’янське і Новомосковськ. Тут стовпчики термометрів фіксуватимуть 13-14 тепла уночі і плюс 24 удень. Повітря Павлограду затемна також матиме температуру 13 градусів вище нуля. Однак пікові значення протягом вихідних тут найвищі по області – плюс 26 за Цельсієм. Вітер у всіх трьох регіонах буде північним та північно-західним, потужністю до 9-ти метрів на секунду. А тиск атмосфери по Дніпропетровщині триматиметься комфортних значень.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление