Віктор Назаров не визнає свою вину в загибелі літака ІЛ-76 (коментар)3 октября, 2017 20:39

але апеляційний суд відмовив генерал-майору в повторному вивченні доказів і допитах свідків

Триває розгляд справи генерал-майора Назарова. З жовтня відбулося чергове засідання суду з приводу апеляції Віктора Назарова, якого приговорили до семі років позбавлення волі у справі про збитий ІЛ-76. У залі — і військові побратими, і родичі загиблих у літаку бійців. Судова колегія розглядає клопотання обвинуваченого, щодо повторного розгляду доказової бази. На думку Вітора Назарова та його захисників, при розгляді справи попередня інстанція допустили помилки, які призвели до винесення вироку. Своєї провини генерал-майор досі не визнає. Сторона потерпілих упевнена в іншому: Віктор Назаров просто намагається затягнути розгляд справи. Клопотання задовольнили частково. На момент виходу випуску новин в ефір — засідання ще тривало. Нагадаю, що в березні цього року Павлоградський суд визнав Віктора Назарова винним у службовій недбалості, в результаті якої загинули 49 людей. Адвокати подали генерал-майора апеляційну скаргу.

І як стало відомо, у повторному дослідженні доказів апеляційний суд Назарову відмовив. Про це написав адвокат Віталій Погосян:

Клопотання обвинуваченого Назарова В.М. та його захисника про повторне дослідження доказів та допит свідків, колегія суддів апеляційного суду Дніпропетровської області, залишено без задоволення!!! Лише перевірити висновок комісійної військово-тактичної експертизи.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление