Як знайти управу на сусідку з синдромом «Плюшкіна», якщо закон на її боці? (ВІДЕО)9 октября, 2017 20:41

9 жовтня комунальники Дніпра вигребли смердюче сміття, яке жінка складала в квартирі впродовж 5 років

 

Жахливий сморід, особливо влітку. За дверима цієї квартири 50-річна пані Лариса вже 5 років складає побутові відходи і не погоджується з ними розстатися.

Її вважала хворою, за словами сусідів, навіть власна мати. Тому не випускала з будинку. 5 років тому Ларисину маму поховали за державний кошт. З того часу в помешканні потроху вимикають комунальні послуги — за несплату. А жінка тим часом  накопичує сміття, яке збирає по контейнерах міста.

Численні скарги вимусили комунальників ужити заходів. Проте процедура грубо порушена, кажуть юристи. Фактично заступник мера та прибиральники просто вдерлися в оселю містянки.

Не було навіть представника поліції. Пані Лариса під час примусового прибирання втікала від охоронця заступника мера, який її тримав. Вона навряд чи подасть до суду. Ця жінка й досі – повноправна громадянка України. Довідки про психічні розлади в неї немає.

Подібна поведінка — психічний розлад, який вимагає лікування у стаціонарі. У людини порушується світосприйняття, якісь предмети вона щиро вважає необхідними для життя й не може просто викидати. Фахова лікарняна допомога може покращити стан хворого за декілька місяців. Та для неї потрібно рішення суду. В мерії кажуть, що передали інформацію в департамент соціального захисту, але і там навряд чи зарадять ситуації.

За останній рік у Дніпрі це вже п’ятий випадок, коли довелося силою прибирати в оселях сучасних «плюшкіних» — колекціонерів сміття, проти яких оточуючі майже безсилі в руслі закону.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление