Якість чи кількість: командир батальйона патрульної поліції Дніпра втратила посаду через «некоректну постановку завдання» (КОМЕНТАР)18 ноября, 2016 14:48

Наталя Урман ставила підлеглим поліцейським «план» по написанню протоколів

“Без порушників не повертайтеся!” У соцмережі Фейсбук днями з’явилася фотографія смс-повідомлення, що його командирка першого батальону патрульної поліції Натлія Урман адресувала підлеглим. У ньому вона ставить завдання: затримати вісім п’яних водіїв. Такий план-наказ обурив одного з патрульних, який показав повідомлення громадському активісту. А він вже і оприлюднив його. Коли сплила правда, керівництво відреагувало блискавично — усунуло Наталю Урман з посади за некоректне сформульоване завдання. У поліції переконують: вони не женуться за кількістю складених протоколів. Головне для них — якість виконаної роботи.

Володимир Богоніс — начальник управління патрульної поліції Дніпра: «Её эмоции мне понятны, потому что за смену батальон эффективности не показал. Они не выявили ни одного правонарушителя, который ездил в состоянии алкогольного опьянения, но при этом у нас совершилось ДТП с пострадавшими, и водитель был в состоянии алкогольного опьянения».


This text will be replaced


This text will be replaced


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление