Японські мелодії на бандурі та скрипці: учні музичних шкіл Дніпра святкують рік Японії (відео)13 ноября, 2017 10:56

у програмі «З Японією в серці» пролунало 19 музичних премєр

До святкування Днів культури Японії долучилися і діти — в Центральній міській бібліотеці відбувся концерт, в рамках якого малі музиканти мали можливість долучитись до культури країни сонця, що сходить. Разом з дорослими митцями вони виконали концертну програму та подивились фрагмент вистави “Мікадо”.

До святкування року Японії в Україні долучились і вихованці музичних шкіл з концертною програмою “З Японією в серці”. Маленькі музиканти під керівництвом зрілих митців виконали як власне японські мелодії, так тематичні, написані місцевими композиторами. Приєдналися до свята й артисти театру імені Шевченка з фрагментом спектаклю “Мікадо”. Прем`єрою стали дев`ятнадцять вокальних виступів на вірші японських поетів.

СХ Лілія Бігєєва, голова обласної асоціації композиторів

(“Мы понимаем, что, да — по нашим дорогам всё больше ездят одинаковые автомобили, в быту мы пользуемся одинаковой техникой, но особенности каждой национальной культуры ценны, интересны»)

У концерті взяли участь більше шістдесяти музикантів. Дітей нова культура захопила, кажуть, дізналися багато цікавого. А грати японські пісні виявилося зовсім не важко.

Лайф

СХ Катерина, 9 років

(“Потому что в Японии очень красиво»)

СХ Софія, 11 років

(“Я узнала о новом празднике — Хана Мацури — у японцев, и мне очень понравилась японская народная песня»)

Станіслав Пивонос, Ольга Самойленко, Тарас Іванов, новини 9 каналу


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление