За фактом бійки на стадіоні «Дніпро-Арена» відкрито кримінальне провадження за статтєю про групове хуліганство (ОНОВЛЕНО)12 октября, 2017 14:21

ввечері 11 жовтня під час матчу між ФК Дніпро і СК Дніпро-1 група ультрас накинулася на фанатів СК і нардепа Юрія Березу

Переможці побили перможених і тепер їх судитимуть. Бійкою з тілесними ушкодженнями закінчилася зустріч між командами футбольного клубу “Дніпро” і спортивного клубу “Дніпро-1”. Хто слідкує за розвитком подій у царині футболу, той знає різницю між двома “дніпрами”.  Хай там як, а фанати “Дніпра” відібрали атрибутику і барабан у вболівальників «Дніпра-1» та вчинили бійку. Під гарячу руку ультрас потрапив і почесний президент спортивного клубу, він же — почесний командир полку “Дніпро-1”, він же — народний депутат Юрій Береза — йому розбили лице. Постраждалий звернувся до поліції із заявою про завдання йому тілесних ушкоджень, він має пройти судмедекспертизу. За фактом бійки відкрито кримінальне провадження за частиною другою статті 296 Кримінального кодексу України — хуліганство, вчинене групою осіб.

Власне, позивач, Юрій Береза від спілкування з журналістами відмовився. Представники фанатів “Дніпра”, натомість, на контакт пішли. На їхню думку, наслідки конфлікту перебільшені, справу до кримінальної роздуто штучно.


This text will be replaced

Ми зв’язалися також із головним редактором неофіційного сайту вболівальників “Дніпра” Олександром Скляром. Він перебуває за межами міста, тож дав коментар телефоном. Він розділяє позицію вболівальників ФК”Дніпро”. За його словами, протистояння почалося давно, а випадок на стадіоні — квінтесенція того, що відбувається останнім часом навколо обох клубів: велика образа породила велику агресію.

 

This text will be replaced


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление