Заміну табличок на будинках у квартплату не включатимуть, — Михайло Лисенко12 апреля, 2016 11:12

У бюджеті Дніпропетровськ апередбачили 500 тисяч гривень, яких має вистачити на 300 вулиць.

lusenko

Про це повідомив заступник міського голови Михайло Лисенко. Зміну табличок розпочнуть з центральних вулиць міста. Не залишаться без табличок з адресами багатоповерхові будинки та адміністративні будівлі. За словами Михайла Лисенка, на заміну всіх табличок у місті, за попередніми підрахунками, знадобиться близько 1 мільйона гривень. Можливо, решту коштів виділять у другому півріччі.

«Сьогодні у міській раді відбудеться нарада с представниками громадськості, групою «Смарт-сіті», архітекторами та дизайнерами, для того, щоб обрати єдиний стандарт адресних табличок для спальних районів, для центру міста та для приватного сектору. Треба віднайти єдину форму, щоб це був затверджений виконкомом зразок. Пропонувати свої варіанти може кожен бажаючий», — сказав Михайло Лисенко.

Він також наголосив, що витрати на заміну табличок не будуть включатися у комунальні платежі.

«Це все плітки, що у комунальні платежі закладені гроші на перейменування, всі кошти виділяються із міського бюджету», — зазначив Михайло Лисенко.

Заступник міського голови також додав, що в бюджеті закладені кошти на багатоквартирні будинки та адміністративні будівлі. За його словами, у приватному секторі зміна табличок — це добра воля кожного жителя, проводитимуть її власним коштом.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (1)
Включить автообновление

  1. #1
    9:50 - 14 июня, 2016
    Наталья

    Здравствуйте, уважаемый зам. мэра! Большая просьба к Вам- рядом с новыми табличками оставьте пожалуйста временно и старые. Вы перекроили весь город, очень сложно сейчас разобраться, должно пройти какое- то время. А теперь по другой теме, но она тоже касается благоустройства города.Остановка троллейбусов возле горного университета никак не оборудована. Не нужно накрывать, но хотя бы лавочки для пенсионеров поставьте пожалуйста вдоль заборчика. Маршрутки там не ходят и они не для стариков, а тр.№9 и 16 днем ходят с интервалом в 30-40 минут и стоят эти старички «сознательность» теряют на солнце и под дождем. Для бюджета города это такая малость, а люди Вам будут благодарны. И еще—для Днепра очень актуальна тема постройки стационарного крематория. Разрабатывается ли эта тема в городе или мы по- прежнему будем возить умерших в Харьков и вносить взносы в бюджет Харькова? При нашей статистике смертей затраты окупятся ОЧЕНЬ БЫСТРО.