Заморські хвороби не пройдуть! (ВІДЕО)29 мая, 2014 18:17

У дніпропетровському аеропорті відновили практику безконтактного виміру температури у людей, які повернулися з-за кордону чи прилетіли в наш мегаполіс на гостини.

Цей прилад — тепловізор — дозволяє на відстані визначити температуру людини. Ним працівники Дніпропетровського аеропорту сканують тих, хто прилетів до нашого мегаполісу. Роблять це, аби виявити хворих людей, які, самі того не відаючи, можуть бути носіями вірусу небезпечних заморських хвороб. Особливу увагу приділяють тим, хто прилітає із аеропортів підвищеного ризику.

Люди, які радіють поверненню та зустрічам із друзями та рідними, навіть не звертають увагу на жіночку, яка перевіряє їхній стан здоров’я. Коли дізнаються, більшість ставиться із розумінням.

Кілька пасажирів обурюються. Вважають, що це порушення їхніх прав. Однак в обласній санепідемслужбі кажуть: ця процедура прописана в законах України.

Зараз в Україні за такою схемою працює лише один аеропорт, у Дніпропетровську. Однак в обласній санепідемстанції сподіваються, що із обласного бюджету виділять кошти на іще один тепловізор, якій буде працювати на летовищі Кривого Рогу.


This text will be replaced


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление