Збір підписів за відкликання депутатів міськради Дніпра Артема Хмельникова та Вячеслава Мішалова (коментар)11 октября, 2017 20:01

Триває збір підписів за відкликання депутатів Артема Хмельникова та Вячеслава Мішалова. Громадську ініціативу підхопила партія Самопоміч, з якої обох виключили через скандал та підозри в корупції. Зокрема громадськість незадоволена безкінечним …

Триває збір підписів за відкликання депутатів Артема Хмельникова та Вячеслава Мішалова. Громадську ініціативу підхопила партія Самопоміч, з якої обох виключили через скандал та підозри в корупції. Зокрема громадськість незадоволена безкінечним ремонтом Нового мосту, тендер на який виграла фірма батька Вячеслава Мішалова.

Дніпровці, які також вбачають порушення в діяльності секретаря міськради та голови бюджетної комісії, можуть поставити свої підписи в офісах за адресами вул. Старокозацька, 62.

А ще звернутися за телефонами 096 228 08 58, 063 805 25 94  викликати представника ініціативної групи до необхідного району. Поставити підпис також можна в палатках Самопомочі, що встановлені у місті. Аби підтримати ініціативу, потрібно мати при собі паспорт з дніпровською пропискою.


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление