Золотий цирк Африки у Дніпропетровську (ВИДЕО)11 марта, 2013 19:33

У рамках світового турне шоу, яке увійшло до 10-ки найкращих в Європі, можуть побачити дніпропетровці.

Дві години на сцені працюють артисти із Африки, Казахстану, Росії та України. Однак поза конкуренцією 8 левів, танцюючих з дресирувальником танго, та 20 крокодилів-гігантів, які показують стійку на хвості та цілються з людиною. Також повітряні акробати, які працюють без страховки, та, звісно ж, клоун, якого глядачі Африканського континенту визнали найсмішнішим клоуном сучасності.

Володарі африканської савани під керівництвом Вероніки та Олексія Пінько стали зірками першої частини африканського шоу. Леви каталися на гойдалці, танцювали та стрибали через вогняні обручі. Серця дітей вони підкорили з першого трюку. Дорослі ж, затамувавши подих, спостерігали за повітряними акробатами. Запаморочливі трюки найвищого ступеня складності для дніпропетровців вперше в Україні виробляли артисти цирку на Фонтанці Ірина та Олександр Кравцови. Та чорною родзинкою вистави були “Кенія-бойс”. Акробати з Кенії. Вони підкорили серця і дітей, і дорослих. Трюки “Жива піраміда” та “Вогняні стріли”, на перший погляд, хлопцям даються на раз.

Франциско — акробат: «Я і хлопці почуваємося чудово. До роботи в Дніпропетровську готові. Репетируємо 20 днів на місць по 2 години.»

Обіцяють здивувати і крокодилами:

Дмитро Зельцер — автор сценарію, режисер і продюсер шоу: «По количеству крокодилов в цирке мы единственные в мире.»

А після африканського шоу на малечу чекає бульбашкове паті з артистами цирку.

Автор — Юлія Мельниченко

Камера — Андрій Лисенко

 


This text will be replaced


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление