10 июня 2013, 17:51

Мешканець Новомосковська звинувачує лікарів обласного перинатального центру у вбивстві своєї дружини та ненародженої доньки (ВИДЕО)

Новомосковець Костянтин Панченко мав дружину Альону. Вони чекали на доньку вже 31 тиждень. Але, «коли потрапили в перинатальний центр, лікарі за шість годин вбили обох» — так дослівно розповідає Костянтин.

25 травня ввечері Альоні стало погано: боліло погруддя, жінка була блідою. Швидка відвезла вагітну у пологовий будинок до Новомосковська. Там встановили діагноз: панкреатит і почали лікувати крапельницями, розповідає Костянтин. Але о першій годині ночі вже наступного дня дружині стало тільки гірше. Альону терміново доставили в обласний перінатальний центр на Космічній. Чоловік говорить, її оглянули та написали йому перелік ліків, які треба купити.

О третій годині лікарі сказали Костянтину, що він може їхати додому. Вранці чоловік телефонував до центру, але йому лише казали, що зв’яжуться з ним пізніше. Об одинадцятій Костянтин приїхав туди сам.

«Завели к заведующей. Там сказали: присаживайся, такое слушать на ногах не стоит. И сказали, что девочек нет», — згадує Костянтин.

Розрив артерії селезінки — пояснили причину смерті Костянтину в перинатальному центрі. У те, що Альону не можна було врятувати, чоловік не вірить.

«Никто не делал ни анализов, ничего не делалось», — каже Костянтин.

«Я понимаю, я сочувствую семье, родственникам. Это утрата — даже слов нет», — каже Людмила Падалко, головний лікар Дніпропетровського обласного перинатального центру.

Але це був той випадок, коли медицина — безсильна, пояснила нам Людмила Падалко — головний лікар перинатального центру. Альона потрапила до закладу в стані середньої тяжкості, їй провели УЗД та підтвердили діагноз новомосковських колег. О 8-15, продовжує Людмила Падалко, Альона намагалась підвестися з ліжка і стан різко почав погіршуватись.

«Первым стал очень страдать плод внутриутробно, тут же развернули операционную, пошли спасать плод. Но в брюшной полости, как из крана, лилась кровь и не из матки, не из женских органов. В операционную срочно пригласили хирургов, но темп кровопотери из разорвавшейся аневризмы был такой, что несмотря на то, что мы в три вены вливали, все тут же выливалось в живот. И на фоне такого острого состояния наступила остановка сердца. Спасти женщину не удалось, Вот это трагедия, которая произошла», — говорить Людмила Падалко.

Дитину витягли з утроби без серцебиття. Відновити його не вдалося. Після цього смерть Альони Панченко розслідувала спеціальна комісія.

«Разборы все прошли и на уровне министерства и на нашем уровне. Нам врачам самим хочется всегда быть победителями»,- коментує Падалко.

Безутішний Костянтин вірить у лікарську недбалість більше, ніж у те, що дружину неможливо було врятувати. Тож його заява до обласного прокурора, сподівається Костянтин Панченко, посприяє встановленню справжньої картини.

Автор — Марія Алексевич

Камера — Андрій Лисенко

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/06/10__01_Masho_smertq.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/06/10__01_Masho_smertq.jpg type=site]

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 16 та 17 листопада. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Ноябрь, 18:52
Дніпряни стали призерами XXІ міжнародного фотоконкурсу газети “День” (ВІДЕО)

Переможцями двох номінацій стали волонтерка Наталя Гейман та фотограф Сергій Дівєєв. Їх фотокартки зображують моменти з життя українських військових. Про

15 Ноябрь, 18:29
Не сплачуєш аліменти — прибирай місто. З 1го листопада злісні боржники вийшли на суспільно-корисні роботи (ВІДЕО)

Не платиш аліменти - прибирай місто. Таке рішення прийняли депутати міської ради Дніпра наприкінці жовтня. За планами, комунальники будуть надавати

15 Ноябрь, 15:06
У Дніпрі розпочався VIII міський міжвузівський турнір з нетрадиційних видів спорту «Битва за виш» 

14 листопада у Дніпрі стартував перший етап міського міжвузівського турніру з нетрадиційних видів спорту «Битва за виш». Захід проводять щорічно

14 Ноябрь, 18:38
Прогноз погоди на 15 листопада, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

14 Ноябрь, 18:20
У Дніпрі визначили переможців щорічного конкурсу проєктів і стартапів «InnoDnipro»

  У Дніпрі журі визначило переможців конкурсу проєктів і стартапів «InnoDnipro». Конкурс проводиться вже другий рік поспіль. Цьогоріч учасники подали

14 Ноябрь, 17:41
Опалювальний сезон у Дніпрі: Борис Філатов розповів, як місто готувалося до холодів

До 2016 року третина мереж теплопостачання у Дніпрі перебувала в аварійному стані. За три роки мерія вклала близько 1 млрд

14 Ноябрь, 17:30
Сервіс “Електронний квиток” у Дніпрі так і лишився пілотним проектом. Чому так сталося? (КОМЕНТАР)

  Сервіс “Електронний квиток” у Дніпрі запустили у 2017 році. Пілотним проектом сервісу було включення маршруту першого трамваю, де можна

14 Ноябрь, 07:47