27 сентября 2013, 17:19

У Дніпропетровську охоронці відомої мережі супермаркетів побили відвідувачів (ВИДЕО)

На День міста о третій годині ночі перед касою магазину відомої української мережі супермаркетів охоронці побили його і дружину, стверджує Максим Ждакаєв. У адміністрації магазину кажуть, що побили як раз охорону.

«Мы зашли с женой в «Варус» и спросили, где тут туалет. Нам нахамили, я попросил не хамить и стал снимать на телефон, сказал, покажу вашему начальству», — розповідає Максим Ждакаєв.

 А далі, за словами постраждалих, усе було, як у страшному сні. Підбігли ще шість охоронців і почали силою виштовхувати подружжя з магазину. Дружина Максима, Тетяна впала, чоловік хотів заступитися за неї. За це на нього накинулась охорона, і він впав також. Що відбувалось потім, вони пам’ятають частково, бо обидва втрачали свідомість.

«Меня били, таскали за волосы, мужа тоже, был применен электрошокер. У меня по всему телу синяки, расколот зуб, трещина в мизинце», — говорить Тетяна Дзюбкіна, яка постраждала від охоронців “Варусу”.

» У меня болят побитые почки, разрубана рука, веко, плохо вижу, ссадины кругом», — каже Максим Ждакаєв.

Міліцію викликала служба охорони популярного торговельного комплексу — за фактом розбитого скла. Правоохоронці приїхали лише за 2 години.

«Меня толкнули, я упал на витрину, охранники хотели срубить денег, я сказал вызывайте милицию», — пояснює Максим.

До приїзду правоохоронців та швидкої, постраждалим допомагали працівники інших магазинів, що поруч із ТРК. Свідки підтверджують розповідь постраждалих, і додають, що міліціянти, які приїхали на місце виклику, їх не допитували. Та на камеру із зрозумілих причин вони говорити відмовляються. Ми намагались самостійно зв’язатись із адміністрацією супермаркету та вказаний на сайті телефон недійсний. За цим номером відповідають роздратовані помилковими дзвінками мешканці звичайної квартири.

18 вересня “9 канал” відправив запит до міліції, аби вони прокоментували ситуацію та пояснили, чому, як стверджують свідки, жоден з них не був допитаний, а міліція на місце виклику їхала аж 2 години. Сьогодні, 27 вересня, відповіді ми так і не отримали, усі намагання редакції “9 каналу” дізнатися про долю запиту були проігноровані. У той час, як міністр МВС Віталій Захарченко стверджує, що їх працівники мають надавати відповідь журналістам у строк до 5 днів.

Після інциденту з’ясувалось. У Тетяни зник телефон, на який її чоловік знімав свавілля, а у самого Максима гроші з гаманця. У супермаркеті ж кажуть, що на відео з камер спостереження не видно, що їх били, і навіть навпаки: це Тетяна била охоронців. Образу своїм кривдникам пробачати подружжя не збирається, наразі справу розслідує Бабушкінській райвідділок.

«Я бы хотела его даже посадить, мне деньги его не нужны, сейчас восстановить здоровье дорого», — коментує Тетяна Дзюбкіна, постраждала від охоронців “Варусу”.

Автор — Олена Литвиненко

Камера — Олександр Вернігоров

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/09/27__02_Lena_varus.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/09/27__02_Lena_varus.jpg type=site]

Вибір редакції

Прогноз погоди на 23 жовтня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Октябрь, 18:14
У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки

  У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки, де продають спиртне на розлив чи у заборонений час (після 22:00). Так, 22 жовтня

22 Октябрь, 17:28
Борис Філатов про Держбюджет-2020: до місцевого самоврядування в уряді особливо не дослухаються

Дніпро має песимістичний прогноз на 2020 рік. Це пов’язано з існуючим проєктом нового держбюджету, в якому місцеве самоврядування намагаються «підстригти».

22 Октябрь, 15:10
Прогноз погоди на вівторок, 22 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Октябрь, 18:16
Житло переселенцям, аеропорт, освіта та медицина – депутати проголосували за бюджет області

  Вже на цьому тижні у Дніпропетровській обласній раді планується сесія. Як і завжди, першими питаннями на пленарному засіданні стоять

21 Октябрь, 14:41
У Дніпропетровській області розширять мережу опорних шкіл

  На Дніпропетровщині розширять мережу опорних шкіл. Їх планують створити майже в кожній громаді області, яких нині вже 70. Про

21 Октябрь, 14:34
Дніпровські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією WKA

21 Октябрь, 14:30
Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10