01 октября 2013, 17:19

У Дніпропетровську невідомий вбиває тварин та стріляє по вікнах будинків (ВИДЕО)

У дворі багатоповерхівки по проспекту Гагаріна свист куль місцеві чують вже протягом місяця, снайпер обстрілює цілий двір та залишається безкарним. Люди побоюються за своє життя та за життя дітей, адже розуміють, від насильства над тваринами до насильства над людьми один крок.

 Кіт на ім`я Білий прожив 10 років, доки віку йому не вкоротив невідомий шкуродер. Щодня тваринка гуляла у дворі будинку, де і мешкала. Білого знали та любили сусіди. У під”їзд кота впускала консьєржка, він сам підіймався сходами до квартири. Того дня Білий раптом звалився на землю. У чому річ — показав рентген.

«Принесли его сегодня в 9 утра с пулевым ранением задней части черепа. Пуля — есть рентген — застряла в затылочной доле с деформацией черепной коробки. Кот в крайне тяжелом состоянии, пытаемся его стабилизировать, чтобы достать пулю», — каже Андрій Маковський, лікар ветеринарної медицини.
Випадок з Білим не перший, кажуть місцеві. Постріли в їхньому дворі — звичайна справа. Лише за останній місяць вбили двох тварин. Неврівноваженого снайпера не зупиняє навіть те, що навколо — люди.
«Со стороны Макдональдса увидела, собака лежит. Ее застрелили прямо перед моим приходом. Я подошла к собаке, посмотрела внимательно, пулевое ранение в голову. Где-то дня через 4 соседка с этого же дома, с 16 этажа, 146 квартира, дочка ее плачет — что такое? В палисаднике кот лежит убитый», — говорить Наталія Лантух, господарка загиблого кота.
А це Лариса Козлова. Вона мешкає у тому ж будинку. Тварин вона не тримає, проте від рук стрілка постраждали вікна її квартири. За хвилину до пострілів на балконі знаходився чоловік Лариси. До міліції подружжя додзвонилося лише на третю добу.

«Никуда нельзя дозвониться, ни участковому. Муж вышел на работу в понедельник — вызвонил. Наверно, таки из Бабушкинского РВ. Прибежали двое ребят, составили протокол, сказали, что стреляли. Сказали, вот теперь думайте, если у вас в кузне свет горит, на лоджую не выходите. Вы же освещенные, а там темно, получите в лоб. Кастрюлю на голову и будем выходит на улицу. А как?», — каже Лариса Козлова, мешканка будинку № 120 по проспекту Гагаріна.

Через декілька годин після стрілянини, 9 — му каналу нарешті надали коментарі в міліції, хоча і зауважили, що справа занадто дріб’язкова і скарг від мешканців до правоохоронців не надходило.

«В многоэтажном доме очень много проживает людей, мы ж не можем зайти к каждому, хотя мы это будем делать. Будем проверять путем законным», — коментує Володимир Колокол, заступник начальника Бабушкинського РВ ГУМВС України в області.

Якщо стрільця знайдуть — інкримінують статтю “хуліганство і жорстоке поводження з тваринами”. Разом за ці діяння він може отримати близько 10 років позбавлення волі. Це має вирішити суд. Звісно, якщо до нього дійде.

Автор — Анна Вернігорова

Камера — Олександр Вернігоров

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/10/01__03_Vernigorova_Kotik.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/10/01__03_Vernigorova_Kotik.jpg type=site]

Вибір редакції

Прогноз погоди на вівторок, 22 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Октябрь, 18:16
Житло переселенцям, аеропорт, освіта та медицина – депутати проголосували за бюджет області

  Вже на цьому тижні у Дніпропетровській обласній раді планується сесія. Як і завжди, першими питаннями на пленарному засіданні стоять

21 Октябрь, 14:41
У Дніпропетровській області розширять мережу опорних шкіл

  На Дніпропетровщині розширять мережу опорних шкіл. Їх планують створити майже в кожній громаді області, яких нині вже 70. Про

21 Октябрь, 14:34
Дніпровські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією WKA

21 Октябрь, 14:30
Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10
Прогноз погоди на вихідні, 19 та 20 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Октябрь, 17:32
Наприкінці літа в українських містах з’явилися патрулі озброєних військовослужбовцівю. Чи варто чогось боятися? (ВІДЕО)

  Військові у місті. Наприкінці літа в містах України з'явилися патрулі озброєних військовослужбовців. Тоді соцмережами ширилися різноманітні припущення. Втім, реальність

18 Октябрь, 17:30
Лікувальні заклади Дніпра отримали гуманітарний вантаж від благодійних організацій США

Першу частину гуманітарної допомоги із медичними матеріалами від міжнародних благодійних організацій «ROCMaidan» та «InterVol» передали шістьом закладам Дніпра. Увесь вантаж

18 Октябрь, 16:24